REKLAMA
REKLAMA

KÉRASTASE PARIS PŘINÁŠÍ VÝZNAMNÝ VĚDECKÝ OBJEV

Vypadávání vlasů trápí podle průzkumů 75 % žen a 52 % mužů, přičemž tento počet neustále roste. Předčasné vypadávání vlasů se týká zejména mužů ve věku mezi 30 a 50 lety. Ženy častěji postihuje náhlé a intenzivní vypadávání vlasů spojené s hormonálními změnami a s působením prostředí, ve kterém se pohybují. Nejčastějšími příčinami jsou kromě stresu, únavy, znečištění ovzduší a hormonální nerovnováhy také změny ročních období. Tento rok za sebou máme dlouhou, tuhou zimu a s příchodem jara přichází zaručeně únava. Pokud se problém padání vlasů týká i vás, nevěste hlavu! Značka Kérastase Paris obohacuje svou nabídku luxusní vlasové péče o komplexní kůru proti všem příčinám padání vlasů.

Laboratoře L’Oréal objevily novou příčinu vypadávání vlasů - mikropodráždění vlasové pokožky. To je sice pouhým okem nepostřehnutelné, ale má bohužel přímý a hlavně neblahý vliv na vaši vlasovou cibulku. Vědci tak přišli na to, že vypadávání vlasů je komplexním fenoménem, který nemůže být připisován pouze jedné příčině. Je naopak výsledkem působení hned několika faktorů, a tudíž jej nelze řešit jen jednou účinnou látkou. Naštěstí se podařilo laboratořím L’Oréal vyvinout nové spojení tří patentovaných složek, které se působí proti všem známým příčinám vypadávání vlasů. Jde o protizánětlivou molekulu Madécassoside, dále Aminexil a trojici doplňuje nutrienergetická molekula Gluco-Lipide.

Prevence je základem každé péče a tyto tři složky působí i preventivně. Zároveň s tím ale také dokáží stimulovat růst vlasu aniž by vaši vlasovou pokožku podráždily. Nemají ani žádné jiné vedlejší účinky, mezi které by mohlo patři třeba maštění, a vlasy by tak neměly být zbytečně zatěžované. Zato se ale ukázalo, že postupně tyto složky dokáží životní cyklus vlasového pouzdra prodloužit. A nejen to. Posilují a zpevňují vlákno vašeho vlasu – budete si tak moct užít skvělý pocit z objemu vlasů. Pokud tedy myslíte na zdraví svých vlasů, ale zároveň chcete své okolí zaujmout, jistě budete mít čím.

Program péče proti padání vlasů lze zakoupit v salonech Kérastase. Péče se skládá ze dvou přípravků, Aminexil GL M a Stimuliste. Oba přípravky se ve svém účinku vzájemně podporují, pokud tedy budete důslední, opravdu vám pomohou. Používáním obou přípravků podle doporučeného dávkování se výrazně prodlouží životní cyklus vašich vlasů. Vypadávání bude patřit minulosti a znovu získaná hustota vlasů vám dokáže vrátit příjemný pocit sebedůvěry.

Informujte se u vašeho kadeřníka-poradce Kérastase, abyste mohla zapomenout na problémy s padáním vlasů.

Propagace značky Kérastase.

Elle.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Elle - Predplatny

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA