Letní trendy v líčení podle vizážistů beauty impérií

Dior 

Dior Make-Up se v čele s Peterem Phillipsem obrací k věčným pískům dun. Jejich paletky odráží trend přirozeně rezonující krásy naturálních tónů. Minerální Luminizery v sobě ukrývají subtilní přechod od karamelových tónu ke zlatavé barvě, která bude hitem sezóny. Za pozornost stojí paletka stínů 5 Couleurs Couture – Summer Dune, které přechází od intenzivních bronzových tónů až po jiskřivé zlato, uzamyká slunce a akcentuje nový přístup k barvám.

 

 

Chanel 

Pro kolekci jaro/léto se hlavní vizážistka domu, Lucia Pica nechala inspirovat květinami. Pozorovala odstíny jejich lístků a vytvořila bohatou, radostnou a zářivou paletu barev se saténovými a měděnými jiskrami či lesklými a sametovými texturami pro smyslný efekt. Hity kolekce jsou bezpochyby paletky stínů a tvářenek, které vypadají jako kdyby vzešly přímo ze zahrady tisíců růží. Tvářenka Fleurs De Printemps obsahuje zářivou korálovou tvářenku a saténový, růžový broskvový zvýrazňovač. Pro světelný závoj s duhovým leskem. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Guerlain 

V jarní kolekci Guerlain oslavuje Olivier Échaudemaison perlu. Odlesky se promítají do perleťových textur highlighterů, ale i do rafinované interpretace perlového odstínu v řadě rtěnek Rouge G. V kolekci Guerlain jsme si ale obzvláště oblíbili Perfecting Pearl Anti Dullness bázi. Její svěží struktura dodá pokožce vláčnou povrchovou úpravu, zatímco kombinace absorpčního prachu a speciálního polymeru neutralizuje přebytečný kožní maz a pomáhá skrýt skvrny nedokonalosti. Díky technologii Stardust, tedy diamantovému prášku uzamknutého v mikrokuličkách, vytváří odrážející světlo dokonalé zaostření a vyzdvihuje čerstvý nádech pleti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

MAC 

Vintage nostalgie i neony velkoměst, kolekce inspirovaná novou disneyovkou Cruella Devil je přísná ve vymezení barev. Paleta očních stínů Cruella To Be Kind odívá oči do primárně chladných odstínů stříbrné, modré a černé v trojkombinaci povrchových úprav: matné, saténové a třpytivé. Pigmenty perfektně přiléhají a vytváří geniální kouřový look.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

NARS

A slunce přináší i Rachel Goowin do kolekce NARS, a to s těmi nejdelikátnějšími bronzery. Bronzing Powder vytváří dokonalý vzhled sluncem omytých tváří a dodává jemnou a třpytivou barvu pro dokonalé krytí. Zvýrazňující pudr přináší svit nové úrovně a to díky technologii Seamless Glow, která obsahuje směsici zářivých částic a perel.  

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Clarins

I Clarins ve své kolekci Frozen Summer nabízí geniální gradientní bronzer. Ve třech matných odstínech zaručuje efekt přirozeně zářivé a zdravě opálené pleti. Formule je obohacena o rostlinný mix, který na sebe váže vodu a chrání ji před dehydratací a čistící komplex Clarins zas proti škodlivým vlivům. V nabídce nás také oslovil Fix' Make-Up mlha, která díky výtažkům z aloe vera příjemně hydratuje, chladí, osvěžuje a zaručuje vyšší odolnost hotového make-up looku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu