Vlasy jako Reese Witherspoon

Právě ony jsou korunou krásy Reese Witherspoon. Herečka má od přírody vlasy rovné a jemné. Nepotrpí si na komplikované vlasové stylingy. Jejím stylem jsou spíše jednoduché, ale svěží a mladistvé účesy.
Vybrali jsme pro vás tři, které zvládnete hravě vytvořit samy.

Hollywoodské vlny
A to v ležérnější variantě. Nejsou uhlazené, ale mají výrazný objem. Vypadají elegantně a žensky. Hodí se především na večer.
Do vlhkých vlasů naneste pěnu na podporu vln. Vlasy vyfoukejte přes velký kulatý kartáč směrem z obličeje. Vlasy nerozčesávejte a zafixujte je lakem.

Ležerní styl
Přesně v duchu posledního trendu — vlnité a ležérně upravené. Ofina je vyčesaná z čela a nedbale sepnutá. Tím se upoutává pozornost na obličej. Účes se skvěle hodí na den.
Přirozeně vlnitým vlasům postačí přípravek na podporu vln. Majitelky rovných vlasů musejí po umytí použít navíc natáčky. Vyfoukané vlasy nerozčesávejte, pouze je upravte pomocí prstů.

Reese Witherspoon

Culík
Je jednoduchý a působí svěže. Proslavila ho Jennifer Aniston, stejně skvěle v něm ale vypadá i Reese. Je vhodný na denní nošení, šik ale vypadá i na večer. Výše upnutý je víc sexy.
Do umytých vlasů naneste pěnu na objem. Vyfoukejte je přes velký plochý kartáč a nastříkejte do nich sprej pro lesk. Vlasy sepněte do gumičky uprostřed zadní části hlavy.

Reese Witherspoon

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA