Zatáhněte oponu! Na scénu se vrací ofiny

Ofina není pro zbabělce. Vyžaduje téměř každodenní údržbu v podobě mytí, foukání a stylování, ale výsledný efekt za to stojí. Hollywoodské hvězdy svou tvář ofinou rády rámují, protože ofina přivádí pozornost k očím. Ty jsou díky ní mnohem výraznější. V ideálním případě ofina kromě pronikavějšího pohledu zajistí celkově koketnějšía hravější vzhled. Momentálně jsou nejvíce v kurzu dva druhy ofin: prostříhaná, která připomíná jemnější závoj a delší, rozdělená na dvě poloviny, které směřují ke stranám obličeje jako hustý závěs. Ke kterému z táborů se přidáte vy?

Nositelky nejžhavějších ofin:

Ofina, se kterou nešlápnete vedle nikdy a která je tolik oblíbená u Pařížanek, je prostříhaná končící těsně pod obočím. Tato french bang, neboli francouzská ofina, působí žensky, ale zároveň ne příliš upjatě a upraveně. Celkově změkčí vzhled a zvýrazní kontury obličeje. Ostatně Lily Collins, aktuálně nejznámější „obyvatelka“ Paříže si ji nechala střihnout také.

Trend 2023: Butterfly haircut je největším hitem roku

elle.cz

Styling ofiny není nic, co by se nedalo jednoduše zvládnout. Ale není nic pro lenochy. Ofina chce neustále hlídat kondici a udržovat v topu.Fénujte ji ještě lehce vlhkou. Vyfoukejte ji přes velký kulatý kartáč, jednou ji kartáčem protáhněte směrem doleva, podruhé zase doleva. Ofinu zafixujte lakem na vlasy, ale pozor, lakujte ji zespoda, jinak bude vypadat mastná. Oživit ji můžete suchým šampónem na vlasy.

 

Zdroj: autorský článek