30 beauty must have pod stromeček

Rtěnka: Vybrala bych Chanel, Mac nebo Nars. Stoprocentně ale vím, že by byly nejšťastnější za Chanel :). Taky mě ale teď hodně baví paletky, díky kterým si každá může namíchat svůj odstín. Za mě bych asi sáhla po Clinique: jednoduchý obal, mat, třpyt i lesk, mističky na míchání, špachtlička a štěteček. Za mě 10 bodů z deseti. Stojí 1570 Kč a je pouze v prodejnách Clinique. 

CLINIQUEPrettyEasyLipPaletteIcon 24a0d

 

Oční Stíny: Přiznám se, že ve stínech moc nejedu. Doma jich mám sice spoustu, ale když se chystám na nějakou akci, tak většinou sáhnu po hnedo-šedém matném monostínu od Mac. Používají ho modelky Veronika Vařeková i Helena Houdová. Nebo taky používám jen tužky místo stínů. A klidně i tužku na obočí, která je matná a není mastná, takže dobře drží.  Letos je ale na trhu tolik nádherných paletek, že bych sama nevěděla, po které sáhnout. Nejvíc mě ale asi baví Auda City Palette od Lancôme (1800 Kč), jejíž 16 odstínů vybrala skvělá vizážiska Lisa Eldridge. 

pack top open rgb 6516b 

Řasenka: Podle mě za řasenku nemusíte platit spoustu peněz. I ty levnější bývají kvalitní. Já mám například moc ráda Twist Up The Volume Mascara od Bourjois. Kartáček se dá nastavit do dvou poloh: na prodloužení i objem. Tak tu bych kamarádkám určitě doporučila. 

MASCARA TWIST UP THE VOLUME prod 7660b

 

 

Do sprchy: Myslím, že z tuhého mýdla (např. Hermés), koupelového oleje, sprcháče, šampónu, masky (na vlasky i obličej) a tělového krému by měly podle mě velkou radost. Korres, Kiehls. Krásný obal i vůně. 

korres 9350a

 

 

 LOU08 2M20B 300x300 fe1e7

 

024736V00 d7c5e 

 

 

 

30 beauty must have pod stromeček