Beauty news

První tiskovka byla ve čtyři. V centru, vedle hotelu Marriott. Značka Nivea představovala novou vlasovou péči Repair & Targeted Care. Jedná se o pečující šampón a kondicionér, které mají tři speciální ingredience: regenerační složka rozezná poškození na povrchu vlasu a ta místa obnoví, panthenol proniká hluboko do vlasů, poskytuje jim hydrataci a posiluje je. Tekutý keratin přilne k povrchu vlasů, vyplňuje menší povrchové trhliny a chrání vlasy před vnějšími vlivy. Díky tomu budou vaše vlasy krásné i díky pouhému mytí. 

IMG 7925 bbcb7

 

Druhá tiskovka začínala v 6. Konala se v Tančírně v Holešovicích. Dozvěděli jsme se, že se na našem trhu bude opět prodávat kosmetika Revlon! Jsem šťastná. Čtu o něm v zahraničních časopisech, a tak si ho konečně budu moct kupovat i tady. 

Značka byla založena v USA roku 1932 bratry Charlesem a Josefem Revsonovými. Proslavila se díky neprůhledným lakům na nehty, ve čtyřicátých letech Revlon přišel s prvními krémovými očními stíny a první voděodolnou řasenkou. Tváří Revlonu byly Claudia Schiffer, Cindy Crawford, Helle Berry a teď je to krásná Emma Stone. 

Nemůžu se dočkat, až něco vyzkouším. Zatím mě moc zaujala řasenka Ultimate All-In-On (5 v 1), matná rtěnka na rty v tužce ColorBust Matte Balm a tužka a gel na obočí 2 v 1 Brow Fantasy. 

Do února si ještě budeme muset počkat, ale bude to  za to. Ze začátku jej koupíte ve Fann a pak i v dalších parfumeriích a drogeriích. 

IMG 7910 85382

 

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA