Parfém, které si zamiluje každé vaše já

Silná osobnost s nezávislou myslí. Ženská, nebojácná, zranitelná, ale i odhodlaná. Taková je žena Sì, kterou v kampani parfému Giorgio Armani ztělesňuje Cate Blanchett. A určitě se v ní poznáte i vy sama.

Sì je totiž víc než vůně: odhaluje současnou ženskost. Jde o manifest svobody, lásky i života. To vše smíchané v lahvičce parfému, kterou musíte mít.

Proč si ji zamilujete i vy?

    1. Bude vás bavit na každý den i večer, protože je lehká i smyslná zároveň. Tóny listů černého rybízu se prolínají se zářivou ambrou a ve vrchních tónech zaznamenáte jiskrnou pointu, kterou umocňuje bergamotková esence. Jemný vanilkový základ doplňuje jedinečný ambroxan, hřejivé tóny dřeva a exotické pačuli. Dokonalá volba pro každý den.
    2. Objevíte díky ní sílu ve své proměnlivosti. Stejně jako oscarová herečka Cate Blanchett a tvář parfému, která na soundtrack Closer to you od francouzské poprockové skupiny Hyphen v kalhotovém kostýmu, v elegantních přiléhavých šatech, i v ležérním svetru představuje všechny aspekty této ženy. Nebojácné a moderní, takové, která se mění s každým krokem.
    3. Elegantní flakón bude skvělým doplňkem vaší kabelky. Vzdává totiž nadčasový hold vzácným lahvičkám těch nejlepších vůní. Masivní sklo, uzávěr ve tvaru onyxové kapky se zaoblenými hranami vyzařuje čistotu. Ukrývá pudrovou růžovou vůni s ambrovými tóny, která mezi stěnami flakónu připomíná zářivé pulzující srdce. 

 

Čas říct jediné... Sì!