Top 10 jarní beauty kampaně

Udělejte si čaj nebo matcha latté, vypněte telefon a užijte si nejlepší beauty videa této sezony. Modelky, návrháři, fotografové, režiséři, parfuméři a make-up artisti odvedli toto jaro skvělou práci. Čeká vás hned několik super premiér a na konci našeho seznamu budete mít jasno, jaký parfém si zamilujete a co vám chybí v kosmetické taštišce.

Začněme v pěkně romantické náladě .... 


 

Kaia Gerber & Marc Jacobs

Dcera supermodelky Cindy Crawford Kaia Gerber se stává velkou star sama o sobě. Ke kontraktu na make-up Marc Jacobs jí teď do portfolia přibyl další a to na vůni Daisy. Gratulujeme vycházející superhvězdě k první kampani na parfém. 

{YouTube}Xvib1M_h37M{/YouTube}


 

Iris Law & Burberry

O Iris Law a její roli tváře pro líčení Burberry od nás už víte. Teď se podívejte na první video, které Iris pro britskou značku natočila. Nemáte taky chuť si pořídit další rtěnku?

{YouTube}43djjzc9mw0{/YouTube}


 

Jennifer Lawrence & Dior

Pokud vás Iris inspirovala, pak JLaw vás jednoznačně přesvědčí o tom, že bez lesklé rtěnky nemůžete tuto sezonu existovat. Natočila kampaň na žhavou novinku Dior Addict Lacquer Lipstick v LA a stačí jeden její hypnotický pohled a rovnou si udělejte nákupní seznam, které odstíny si pořídíte. 

{YouTube}HJUiqDEYOeo{/YouTube}


 

Kendall Jenner & Elle King & Estée Lauder

Mohla by Kendall udělat kariéru jako zpěvačka? Podívejte se sami, co by musela udělat. Vtipný nápad na výměnu hlasů Kendall a Elle nás baví. Stejně jako samotná rtěnka Pure Color Love, o kterou v této kampani jde.

{YouTube}hy-nfZ6cLjM{/YouTube}


 

Staz Lindes & YSL

Staz už dobrý znáte ze stránek ELLE. I ona se stala tváří kosmetické značky, v jejím případě YSL. A co je ikoničtější než zázračný Touche Eclat?! Touche Eclat v podání Staz. Už máte jarní limitovanou verzi s hvězdičkami?

{YouTube}3eqeyPw6ZUw{/YouTube}


 

Viktor&Rolf

Milujete kytky a přitom se považujete za rebelku? Výborně! Podívejte se na spot k nové vůní Flowerbomb in Bloom a budete mít naprosto jasno, čím se toto jaro a létu budete chtít vonět od rána do večera.

{YouTube}IXAGdXgJR88{/YouTube}


 

Jean Paul Gaultier

Holky v korzetech, sexy kluci v pruhovaných tričkách a cool továrna. Další video na dámskou a pánskou vůni od Gaultier nás baví. 

{YouTube}FEAt3n8EN5c{/YouTube}


 

Barbara Palvin & Giorgio Armani

Jak voní letní nebe? Topmodelka Barbara Palvin to ví moc dobře, jinak by se nestala tváří nového parfému Sky di Gioia od Armaniho. Nemáte chuť vyběhnout ven a užít si sluníčko a čerstvý vzduch?

{YouTube}ohml48uJYfI{/YouTube}


 

Amanda Seyfried & Givenchy

Co nového na sebe prozradila Amanda? No, podívejte se sami, jak cvičí a taky jak na tom je s údajně dominantní povadou. 

{YouTube}GW2OkFh2O7Q{/YouTube}


 

Angelina Jolie & Guerlain

Taky Angelina Jolie si letošní jaro prožívá svou velkou premiéru v roli tváře kosmetické značky. Poprvé ve své kariéře kývla na nabídku stát se tváří vůně Mon Guerlain. Nezapomeňte si přečíst také exkluzivní rozhovor v dubnové ELLE. 

{YouTube}qfcDiYfWhtY{/YouTube}