Zářijová ELLE s řasenkou Benefit They’re Real právě na stáncích!!!

Jaké řasenky máte rády? Ty co řasy prodlouží, natočí, zahustí a ještě jim dodají výraznou barvu? Pak si kupte zářijové číslo ELLE a vyzkoušejte řasenku Benefit They’re Real. Ta se totiž několika tahy postará o větší, úžasnější a víc sexy řasy. Kulatá hlava kartáčku umí řasy u kořínků obalit a tím zvětší jejich objem a zahustí je. Správné použití je ale základ u každé řasenky. Proto jsme se zeptali profesionálů a vypátrali, jak řasy správně nalíčit, aby byl výsledek ohromující. 

3 tipy vizážistek, jak používat řasenku, aby měla co největší efekt:

1. Dokonalý objem několika tahy? Vyzkoušejte následující trik: řasenku přiložte k řasám shora a kroužitými pohyby nanášejte barvu až ke konečkům řas. Nemusíte se bát, když zjistíte, že vám tento způsob aplikace řasy slepuje. Naším cílem je teď dostat na řasy barvu a zahustit jejich objem. Dalším krokem je právě oddělení, kdy kartáčkem hladce přejíždějte od kořínků ke konečkům, až se všechny vlasy oddělí.

2. Spěcháte! Dáte si záležet se základním make-upem, kontrujete tvář a hrajete si se svým obočím. Ale když přijde řada na řasy, několika rychlými tahy je přejedete a hotovo. Pro efekt dlouhých řas je potřeba delší práce. Řasenku vždy nanášejte ve dvou vrstvách a ty nechte řádně zaschnout. Pozornost pak věnutje hlavně řasám u vnitřního koutka oka a naličte je opravdu pečlivě.

3. Dbejte i na odličování. Vizážistky doporučují odličovací oleje, které perfektně odlíčí i voděodolné řasenky. Zapomeňte okamžitě na tření očí tam a zpátky! Raději odličovací tamponek navlhčete teplou vodou, dejte na něj olej nebo speciální odličovač a nechte ho přiložený na pár sekund. Pak řasenku jednoduše setřete. 

elle rasenka