Karolína Kurková a její nezapomenutelné momenty v ELLE

 

Rodačka z Děčína dosáhla snad všech možných fashion cílů a oblíbila si ji elita světových návrhářů od Karla Lagerfelda po Donatellu Versace. Nikdy nezapomeneme ani na moment, kdy vyšla na molo jako jeden z nejvíce okouzlujících andílků Victoria’s Secret. Karolínu si zkrátka zamiloval celý svět, ale její srdce si získal bývalý profesionální voják a producent Archie Dury, se kterým žije v Miami a s nímž právě čeká třetí dítě.

Co jste o ní nevěděli

Karolínu v roce 2008 americká televize E! označila za nejvíce sexy ženu. V žebříčku porazila například Angelinu Jolie nebo Gisele Bündchen. Kromě modelingu vyzkoušela také herectví, vidět ji můžete ve filmech My sexiest year nebo G.I.Joe. Známý fotograf Mario Testino o Karolíně řekl, že "její proporce těla i obličeje ve spojení s její energií z ní dělají modelku pro jakoukoliv příležitost," čímž si získala celosvětové uznání nejen od jednoho z nejlepších módních fotografů, ale také od celého módního světa.

Není jediného uznávaného média, na jejímž coveru by se KK nebo její do nebes dlouhé nohy neobjevily. Proto jsme dali dohromady obálky, které nafotila exkluzivně pro českou ELLE. Vzpomeňte si, jestli některé z nich náhodou nevlastníte, jedná se totiž o sběratelské edice!

Čím se líčí topmodelka Karolína Kurková?

elle.cz

DUBEN 2004

 

Karolína Kurková

 

BŘEZEN 2008

 

Karolína Kurková

 

BŘEZEN 2013

 

Karolína Kurková

 

KVĚTEN 2015

 

Karolína Kurková

 

ČERVEN 2017

 

Karolína Kurková

 

ŘÍJEN 2020

 

Karolína Kurková
Prohlédněte si galerii toho nejlepšího, co KK nafotila exkluzivně pro českou ELLE: