REKLAMA

Zdá se, že Pharrell Williams nestárne. A vy už také nemusíte!

V byznysu se pohybuje dobrých třicet let, dnes slaví 48. narozeniny a vypadá stále stejně! Má snad nadpřirozené schopnosti? Prodal duši ďáblu? Možná je snad upírem? Na toto téma se rozpoutalo v jednu chvíli tolik debat, že se Pharrell rozhodl reagovat a vyvrátit všechny spekulace. “Ne, nejsem upír,” uvedl pro Time Out London. “Jsem ochoten to říci do záznamu - já nepiji lidskou krev.” Poté zpěvák a producent laskavě sdílel svůj pramen mládí s nedočkavou veřejností: “Prostě si jen myji obličej.”  

Dobře, takovou radu jistě nikdo nečekal a musíme říci, že snad i Pharrell si v tu chvíli musel uvědomit, kolik zklamání způsobil svou prostou odpovědí, protože netrvalo dlouho a přišel s opravdu kvalitní omluvou  - svou vlastní kosmetickou značkou.  

Humanrace byl vytvořen za přispění newyorské dermatoložky Dr. Eleny Jones - která se stará o pleť autora singlu Happy již přes dvacet let - a sází na jednoduchost. Zatímco na trhu se objevují pečující produkty, do kterých se snaží firmy nacpat co nejvíce aktivních ingrediencí zároveň, Pharrell je minimalistou a možná právě proto jeho kosmetická řada, která zahrnuje (zatím) pouze tři produkty, tak funguje. Samozřejmostí jsou také obaly vyrobené z 50 % z recyklovaného plastu a jsou znovu naplnitelné. A tento brand má i velice inkluzivnípřístup, nejen, že jsou krémy genderově neutrální, ale také mají na sobě logo v Braillově písmu.  

 

Prvním a druhým krokem kosmetické řady Humanrace jsou dva exfoliační čistící produkty, jelikož Pharrell uvedl, že ničí odumřelé buňky jako “narcistický šílenec” a “monstrum” a považuje to za filozofický proces. “Někdy musíte očistit svou mysl a někdy se musíte zbavit mrtvé kůže,” řekl Allure.

Pokud tedy chcete zvládnout peeling jako filozof, je tu Rice Powder Cleanser - jemný čistič s rýžovými částicemi. Jestliže však cítíte, že vaše pleť potřebuje něco trochu silnějšího sáhněte po Lotus Enzyme Exfoliatoru s ovocnými kyselinami a 8 % kyseliny glykolové. Třetím a posledním krokem k dokonalé pleti je v tomto případě ještě Humidifying Cream, který dodá potřebnou vlhkost. 

Produkty jsou veganské, neparfémované a také nonstop beznadějně vyprodané. Celý set pořídíte na stránkách Humanrace za sto dolarů, ale hodně štěstí, protože re-stock bývá k mání vždy jen chvilku.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA