Benefity života singles

Být singl neznamená, že jste navěky ztracená, nešťastná a opuštěná. Ani kdyby vám to někdo chtěl namluvit. Stav, ve kterém se ocitnete, když nejste připravena na vážný vztah nebo jste ještě stále nenašla toho pravého, má mnoho výhod.

1. Máte víc času na přátele a rodinu
První z výhod stavu nazývaného singl je, že máte možnost poznat lépe své přátele a členy rodiny, protože máte více příležitostí je navštěvovat a trávit s nimi čas. Už nezmeškáte kvůli partnerovu reptání žádnou oslavu kamarádčiných narozenin a jiné večírky!

2. Můžete flirtovat, s kým je libo
Od té doby, co vám za zády nestojí váš partner a ostřížím zrakem neprobodává každého, s nímž ztratíte slovo, se můžete bez obav a bez limitu bavit a flirtovat, s kým jen chcete. Flirtování je velmi inspirativní zábava, které se můžete coby singl věnovat po libosti.

3. Nemusíte řešit jeho zlozvyky
Neuklízel si ponožky? Nechával v kuchyni nepořádek? Považoval mytí nádobí za práci pro ženy a vynášení koše za přežitek? Nic z toho už vám nebude vadit a ztrpčovat život. Už nemusíte tolerovat, co vám tak lezlo na nervy, a můžete si zařídit vše podle svého.

4. Můžete dělat, co chcete
Pokud nemáte partnera, máte i daleko více volného času, který nemusíte s nikým slaďovat. Takže ho můžete využít k tomu, o čem jste už dávno snila, ať už je to zápis do tanečních kurzů, sledování romantických filmů, nebo nakupování…

5. Splníte si své sny a cíle
V souvislosti s předešlým platí, že volný čas můžete využít i k plnění dlouhodobých cílů – například důkladnější studium jazyka, dodělání si vzdělání nebo snad cesta kolem světa…?

6. Máte své peníze pod kontrolou
Jen si vzpomeňte, kolik vás stálo peněz každé vaření, převlékání a pravidelné kupování něčeho nového na sebe, protože „v tomhle mě přece už viděl“? Teď si můžete ušetřit na kousky, na nichž vám skutečně záleží, nebo držet veganskou dietu bez ohledu na jeho talíř.

EBC promo