Buďte spokojenější!

I když nemusíte mít zrovna velikost XS, abyste byla šťastná, o tom, jak pracovat na své postavě, se dočtete všude. Ale co to vzít z jiného konce? Nejdříve být šťastná, a teprve pak štíhlá? Pomůžeme vám zapracovat na osobnostním vývoji. Řiďte se našimi tipy.

1. Přestaňte se srovnávat s ostatními
To se lépe řekne, než udělá. Opakujte si, že vy jste vy, a ne někdo jiný. Nemůžete se stát někým jiným. Proč tedy nebýt tou nejlepší verzí sebe sama? Važte si sama sebe. Když budete pro sebe ta nejlepší, okolí to pozná.

2. Myslete pozitivně
V životě se vám stane jen to, co si dokážete představit. Neděste se nočními můrami a strachem, jen vám to ubírá sílu. Naopak těšte se z každého dne a na to, co báječného se stane. Někdy i velmi nepříjemné situace vyústí v něco krásného, ale to ukáže až čas.

3. Chyby se stávajído_clanku
Je to tak a nedá se to změnit. Každý má právo na omyl. I vy.

4. Nenechte ostatní, aby vás škatulkovali
Pozor na definice cizích. Když vám bude okolí dlouho opakovat, že jste taková a maková, dřív nebo později se takovou stanete. 

5. Stanovte si cíle
Určete si, čeho chcete dosáhnout, ale buďte realistka. Až toho dosáhnete, budete na sebe pyšná a neskonale šťastná.

6. Čas na změnu
Něco se sebou udělejte. Nemusíte se nutně přihlásit do celkové proměny, stačí drobnost. Nový sestřih? Jen ať okolí vidí, že se s vámi něco děje.

 7. Udělejte něco, co máte ráda
Třeba si dejte oblíbenou zmrzlinu. Potěšte se. Život není jen o disciplíně, pravidlech a odříkání. Každý den udělejte pro sebe jednu věc, která je vám milá. Budete se cítit daleko lépe.

Zajímá vás téma osobnostního rozvoje více do hloubky? Pak zajděte na stránku leto.elle.cz, kde můžete vyhrát vstupenky na přednášku šamanky Kieshy Crowther.  Stačí jen zodpovědět soutěžní otázku. Tak rychle do toho! :-)