Co by měla zažít každá žena?

Sexuální experimenty znamenají vybočení z nudy a stereotypu. Učí nás užívat si sexu a říkat partnerovi to, co chceme. Následující seznam nemá být výčtem věcí, za kterými se musíte hlava nehlava honit. Nechceme, abyste se mačkali v kabince letadla nebo zkoušeli pozice s nohama kolem krku. Na tom možná není nic sexy. Poslouchali jsme reálné ‚obyčejné‘ ženy kolem sebe a zjistili, co byl sex jejich života. Zvládne je každý, takže i vy. A to je na tom nejvíc sexy.

Sex se dvěma muži
Víc hlav víc ví. Víc rukou víc umí. Dvojnásobná dávka vás bude bavit.

Vibrátor
Dobře, nejde o sex, ale jednou si zkuste, jaké příjemné pocity umí navodit tahle hračka. V ideálním případě se naučíte hodně o svém těle a nově nabyté poznatky předáte partnerovi.

Sex na jednu noc
Postelové hrátky bez zábran (a samozřejmě vždy s kondomem). Bez myšlenek na zítřek se miluje trochu jinak. Troufnete si víc.

Sex ve vodě
Je jedno, jestli skončíte ve vaně, bazénu, moři nebo rybníku. Ty pocity jsou prostě jiné.

Sex se zavřenýma očima
Nevědět, kde se vás jeho ruka v příští vteřině dotkne a která místa vašeho těla bude rozmazlovat… To se musí zažít.

Sex pod širou oblohou
Vítr, slunce a doufejme žádný hmyz. Zažijte při sexu pocit svobody. Základem je najít nerušené místo. Dávejte ale pozor, v jaké jste zemi. Třeba v Německu vám za sex na veřejnosti hrozí až 12 měsíců ve vězení.

Rychlovka
Abyste dosáhli cíle, všechno oblečení nemusí jít pryč. Žádná hra na pomalé rozepínání knoflíčků u košile a krajkové podprsenky. Je to hra o čas, nejrychlejší vyhrává.

Sex s mužem, který miluje vás a vy milujete jeho
Nejlepší na konec. Z postele si odnesete jiný požitek, takový, který vydrží déle než pár minut.

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA