Forever singl

Mnoho okouzlujících a velmi úspěšných žen je dlouhodobě bez partnera. Ne že by si odpíraly tělesné radovánky, ale nikdo je tak nějak na déle než jednu noc nechce. Je to váš případ? A co když je to jen vaše vina?

Nikoho nepotřebuji
Máte zajímavou práci, spoustu koníčků, ještě víc přátel, platíte sama hypotéku na byt… jen na ty muže máte smůlu. Nikoho vhodného jste už dlouho nepotkala.


Kde je chyba?
Děláte sama všechno to, co obvykle dělají partneři společně. Pokud tedy dáváte tak moc najevo svoji samostatnost, (i podvědomě) muže odradíte. On zkrátka potřebuje mít pocit, že bez něj nezvládnete ani přibít hřebíček.

Co s tím?
Uvědomte si, že váš potenciální partner vedle vás prostě ani nemá místo, a tak se nedivte, že k vám ani nepřijde. Nemá kam. Pokuste se polevit a ukažte, že někoho potřebujete. Trénujte ‚běžný život‘. Stačí požádat o pomoc dlouholetého kamaráda, namísto toho, abyste si objednala profesionální firmu. Třeba se naučíte dát druhým prostor a přestanete vysílat špatný signál. Mezilidské vztahy nejsou manažerský kalkul poměr cena výkon, ale i o tom dávat, dostávat, oplácet a pomáhat si. A to hlavně v partnerství.

Single woman

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA