Nebuďte v létě sama

Při sportu
Možná se to na první pohled nezdá, ale je tolik možností! Stačí jít na internet, a téměř v každém větším i menším městě najdete příležitost, jak jít s někým na volejbal, tenis, squash nebo si zaběhat. Obzvlášť běžců je čím dál tím víc, stejně jako skupin, se kterými se můžete proběhnout. Má to hned několik výhod: je to bezpečnější, než když běháte sama, zábavnější, a hlavně – leckoho poznáte.

Na svatbách
Nikdy neodmítejte pozvání na svatbu jen proto, že jste single. Právě tady se totiž ideálně seznamuje. Jen si to spočítejte – romantická nálada, uvolněná zábava, tanec, spousta mužů v oblecích a vy ve svých nejlepších šatech… To, sečteno a podtrženo, nabízí vysokou pravděpodobnost k seznámení.

Na internetu
Nikdo už dnes neřeší, zda je normální hledat partnera přes internet, nebo ne. Každý se zajímá jen o to, které seznamky jsou ty nejlepší. Odpověď? Záleží na tom, co hledáte. Dlouhodobý vztah, flirt? Možností, kde potkat toho pravého, jsou spousty.

Na kurzech
Jen si to představte – kdybyste všechny hodiny prosezené u stažených filmů a seriálů strávila na kurzech kreslení, přípravy suši, švédštiny nebo salsy, s kolika novými lidmi byste se seznámila?! Opravdu věříte tomu, že ani jeden z nich nebude minimálně zajímavý?

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA