REKLAMA
REKLAMA

Jaký valentýnský typ jste vy a váš kluk?

1. Romantik

Ach, jak krásný je život po boku někoho, koho milujete a on vás! A nejkrásnější je, když spolu můžete oslavit i svátek zamilovaných. Romantici začínají s plánováním svátku sv. Valentýna aspoň dva týdny předem. Detaily dolaďují ve svých myšlenkách den co den. Všechno musí být perfektně zorganizované. A jednoznačně se to neobejde bez večeře v restauraci, ke které je vážou ty nejromantičtější vzpomínky a bez obrovské kytice růží.

2. Valentýn “hater”

Ať už to jsou červená nafukovací srdce, hitparády zamilovaných písniček nebo třeba “valentýnské” filmy, těžko byste v té záplavě nevkusu vybírali to, co považujete za nejpříšernější. Když slyšíte, jak se ostatní baví o letošním Valentýnu, radši přecházíte na druhou stranu ulice. Tenhle svátek je pro vás určitě tím nejabsurdnějším dnem v roce. Vždyť přece existuje ještě dalších 364 dní, které si můžete s vaší láskou užít. Slavit Valentýna je pro vás zkrátka úplně zbytečné. 

3. Neplánovač

Je večer a vy náhodou zjistíte, že zítra je svátek svatého Valentýna. Zatímco všichni vaši přátelé už jistě mají naplánované, jak a kde budou slavit se svými protějšky, vy jste absolutně bez nápadu. Teď máte černé svědomí a v panice začnete googlovat “Valentýn, tipy na last minute dárky”. Jelikož stále nemůžete vymyslet nic smysluplného, nakonec vám přijde nejlepší, když druhý den ráno zajdete do květinářství a koupíte vaší milé hezkou kytku. To bude přece bohatě stačit. 

4. Chameleon

Před vašimi přáteli se tváříte, že nic trapnějšího než valentýnské oslavy neznáte. Necháváte se slyšet, že je vám celý Valentýn lhostejný, že je to svátek pro romantické holčičky. Smějete se dortům ve tvaru srdce a červeným ponožkám se srdíčky. Ale to všechno je jen naoko. Valentýnský den máte vlastně docela rádi a dárek od vašeho milovaného nebo milované vám udělá radost. 

 

 

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA