5 luxusních horských chaletů, v nichž budete chtít strávit celou zimu!

Dejte slovnímu spojení „horská chata” zcela nový rozměr a zamluvte si na vaši zimní dovolenou horský chalet. Jejich jedinečnost netkví jen v luxusním designovém interiéru, ale i ve službách. V ceně pokoje (nebo celého chaletu) tak mnohdy máte k dispozici i komorníka, kuchaře nebo dopravu na místo vrtulníkem. Věřte nám, že týden se vám bude zdát na těchto okouzlujících místech málo. 

chalet 1

Six Senses Residences Courchevel, Francie

Přezdívka tohoto místa je Paříž na sněhu. V Courchevelu pobývá britský prince Harry, členové monacké královské rodiny i několik ruských oligarchů a hollywoodských celebrit. Stylový hotel Six Senses nabízí 53 útulných apartmánů, které si můžete zarezervovat na minimálně tři noci a pobyt zahrnuje i spektrum služeb, jež odpovídá pětihvězdičkovým hotelům. Čtyřiadvacetihodinový concierge servis vám zajistí místo v exkluzivních restauracích, jako je například La Soucoupe, návštěvu spa či transfer přímo ke stanici lanovky, abyste si užili nádherný den plný lyžování.

cara

 

chalet 2

 

Chalet Zermatt Peak, Švýcarsko 

Tuhle soukromou chatu s pěti pokoji najdete vysoko na kopci, jen pár kroků od sjezdovky. Máme takové tušení, že díky restauraci s michelinským šéfkuchařem, možností každodenních masáží a popíjení šampaňského s výhledem na majestátní Matterhorn lyžování příliš nedáte. K dispozici budete mít i řidiče, který bude na telefonu 24 hodin denně. 

cara
chalet 3

Chalet Brames, Meribel, Francie

Nádherná horská chata prošla rekonstrukcí před pár lety a dnes platí za nejkrásnější a nejstylovější útočiště v Meribelu. Těšit se můžete na ničím nerušený výhled na Mont Vallon a exkluzivní horské lázně, v nichž najdete hamman, relaxační masáže, ledové vany, bazén a můžete si dopřát i pravidelné lekce jógy. 

cara
chalet 4

Copperhill Mountain Lodge, Åre, Švédsko

Tohle místo si zamilují milovníci lyžování i stylového horského nicnedělání. Ti první mohou vyrazit na nedaleký vrchol hory Förberget, aby si užili nekonečné možnosti lyžování na sjezdovkách. Ti druzí zase ocení nádherný severský interiér hotelu ležícího u jezera s velkými prosklenými okny a celý den si budou užívat dechberoucích výhledů, Champagne baru i jedinečného horského spa.

cara
chalet 5

Chalet N, Lech, Rakousko

Pokud si nemyslíte, že dojet výtahem přímo na sjezdovku je výstřední, pak je tato horská chata to pravé pro vás! Jako bonus tu navíc dostanete vlastního šoféra, kino, vinný sklípek, ledový bar, venkovní vířivku, kosmetiku Bulgari a lázně, jež zabírají celé jedno patro a pracuje v nich 35 masérů. 

EBC promo