London calling: Co dělala Bronislavka v Londýně?

Londýn je můj druhý domov. Nějaký čas jsem tu žila a tohle město mi přirostlo k srdci jako žádné jiné. Miluju styling, blogování a módní trendy. Nejradši mám street wearové značky a výlety na  londýnský fashion week, které mě vždy velmi obohatí.

Co se týká nákupů, Londýn je jedno z mála míst, kde najdete všechny nejnovější kolekce na jednom místě. Upřednostňuji menší obchody s osobnější atmosférou. Mám ráda třeba Browns v Shoreditch, Vintage market na Brick Lane anebo Dover Street Market. Ikdyž zrovna sem nechodím jen nakupovat. Nejraději se postavím doprostřed a potichu pozoruji dění okolo sebe. Načerpáte tu hromadu nové inspirace. Můj tajný tip:Zajděte si až do nejvyššího poschodí, kde se skrývá Rose Bakery. Na jejich mrkvový dort se smetanovým sýrem budete myslet ještě hodně dlouho!

Shoreditch

 

Většinu času trávím v Soho nebo na východě Londýna na území Shoreditch nebo Brick Lane. Nedokážu říct, která část města je mému srdci bližší. Soho je extravagantnější, zatímco východ Londýna je víc umělecký. Mým největším objevem je galerie s názvem Studio X, která patří magazínu Dazed & Confused. Probíhají tu skvělé výstavy a aktuálně pro mě neexistuje víc cool místo.

@bronislavka

V Londýně najdete nespočet množství míst, kde se dobře najíst. Hlavní město streetfoodu v Evropě skrývá ve svém centru ty největší gastro zážitky. Nejradši snídám v Joe and the Juice  čerstvé šťávy a smoothies, které skvěle nastartují můj den. Večeřím v Baozi Inn v Chinatown, kde mají kýčovitý interiér ve stylu komunistické revoluce a skvělé dan dan nudle. Mojí novou láskou je Bar Untitled, který jsem objevila při poslední návštěvě a okamžitě jsem se zamilovala do zdejší experimentální japonské kuchyně a interiéru. Pokud chcete při svých toulkách i někoho poznat, zajděte si na drink do hotelu Ace. Koncentrace zajímavých lidí z umělecké komunity vám zaručí, že najdete svého nového nejlepšího přítele.

 

Joe & The JuiceLondon Calling


 

EBC promo