All we want for Christmas: Vánoční inspirace z redakce ELLE

Aneta Bartoníková

Leading Digital Editor

Snad každý rok si pod stromeček přeju vitaminy. Tenisky, oblečení do fitka a nová sluchátka. A taky protein. Ten velký, samozřejmě. No vážně, žádný diamant (dobře, ne že bych ho vrátila, když už by tam byl), ale spíš ty praktičtější věci. Ve fitku totiž trávím zhruba 4 dny v týdnu a o doplňky stravy mám neustále nouzi. A protein od značky Vilgain je skutečně skvělý. Má výbornou chuť, je 100% přírodního původu a neobsahuje žádná umělá aromata ani barviva. A co víc, jako nápoj si ho můžu dopřát nejen po cvičení, ale kdykoliv během dne. Škoda jen, že o víkendu tu "zdravou linku" téměř vždycky poruším...

Miluju totiž víno. A taky dobrý rum, který spolu s přítelem popíjím nejraději večer u televize (třeba tu nenápadnoou zmínku o diamantech zaregistroval). Jen jednu skleničku, jistě... A nejlépe toho panamského, mňam!

Ale abych nezůstala jen u jídla a pití. Moc bych si přála i nějakou pěknou knížku do sbírky, malý parfém, který se mi vejde do kabelky (jelikož je neustále přeplněná k prasknutí) a kvalitní IPL strojek. Zaujal mě Braun Silk-Expert Pro 5, který zaručuje hladkou pokožku až na 6 měsíců!

A dobře, přiznám se. I nějaký ten módní doplněk by se mi hodil. Třeba nějaké originální hodinky. Věděli jste, že ty od České mincovny v sobě ukrývají zlatou investiční minci?

Aneta Bartoníková
Info ikona

Petra Štěpánková

Social Media Manager

All i want for Christmas is… K Vánocům neodmyslitelně patří červená barva. Kde jinde si ji představit lépe než na rtech a jakou jinou značku zvolit než právě Dior! Dior rtěnky a lesky na rty mě provázejí už spoustu let a neměnila bych. Dior je zkrátka láska. 

Oči jsou oknem do duše a jak jinak je prozářit než jedinečnými stíny od Danessa Myricks, které seženete v Makeup Institute Prague. Pokud si s tímhlem brandem ještě netykáte, vřele doporučuji seznámit se.

Nestíháte do konce roku oběhnout všechny kamarády a známé? Všechny pochůzky hravě zvládnete v jakémkoliv modelu tenisek Converse. Tyhle evergreeny jsou zkrátka kouskem, který by v žádném šatníku neměl chybět. Podobně jako hebký župan Frotery, na který si můžete nechat vyšít vlastní monogram. Ten je naprostým must have!

A nakonec trochu lesku a třpytu, který ke konci roku neodmyslitelně patří. Zalovte v nabídce značky L‘Antidote a všechnu pozornost hravě strhnete na sebe. A o to přece jde. Být vidět, zářit a třpytit se. A všechny tyto jedinečné chvíle si zapamatovat! Jak? Díky unikátnímu diáři Tam & zpět!

A mimo vše výše uvedené nezapomeňte na to hlavní. Být s vašimi nejbližšími, říkat jim jak moc je máte rádi, usmívat se a přiťuknout si těmi nej bublinkami!  Na krásný konec roku a na kouzelný rok 2023!

Petra Štěpánková
Info ikona

Veronika Čížková

Digital Editor 

Můj list přání není skromný, vím. Ani nečekám, že by Ježíšek všechny dárky přinesl. Ale říká se „dream big“, proto se ani ve svém případě, ani v případě své rodiny nedržím při zemi. Ostatně – čím nesplnitelnější přání je a čím déle se na něj čeká, tím větší radost pak přinese.

Na mém seznamu je obligátní vánoční limitka od Benefit Cosmetics. Konkrétně Jolly Brow Bunch Holiday Kit. Jednak obsahuje produkty na úpravu obočí, které používám, za druhé má tak rozkošnou krabičku, že ji prostě potřebuji.

Jako alergik mám občas problém volně dýchat, proto už nějaký čas přemýšlím nad čističkou vzduchu Dyson. Zachytává prach, alergeny, viry a vzduch také zvlhčuje. Svým designem navíc nepůsobí v interiéru rušivě.

Chybět nesmí vůně. Už když jsem slyšela její název – When the Rain Stops, věděla jsem, že se mi bude líbit. Vůně od Maison Margiela evokující svěží déšť a sluneční paprsky byla láska na první přivonění.

Co se šperků týká, jsem konzervativní a nestřídám je často. Proto volím spíše klasické kousky, které nevyjdou z módy a dají se nosit při každé příležitosti. Toto pro mě splňují náušnice značky L'Antidote od české šperkařky Markéty Macháčkové.

Pro své vysušené vlasy bych si přála nový fén, který je nebude ničit. Do hledáčku se mi dostal fén BaByliss Hydro-fusion D733DE. Používá iontovou technologii vyrovnávající vlhkost vlasů a eliminuje tím jejich krepatění. 

Asi nejnákladnější položkou mého vánočního wishlistu je kabelka Loulou Small Chain Bag značky Yves Saint Laurent. No, vlastně mám ještě jedno větší přání. Přání, které bych vyměnila za všechny dárky i peníze světa. Jeho znění si nechám pro sebe a nikdy nepřestanu doufat, že se mi jednou splní i ono... 

Veronika Čížková
Info ikona

Nicole Kudělková

Digital Fashion Editor & Social Media

K Vánocům bych si neskromně přála, prosím pěkně, vše. Nepovažuji je však za ultimátum, a tak budu ráda, když sama sobě dokážu splnit alespoň jedno z materiálních přání, která mám.

Jelikož už po několik měsíců zařizujeme společné bydlení, přála bych si do něj přírůstek v podobě svítidla space-age Chiara, který pro Flos navrhnul designér Mario Bellini. Vedle ní by se skvěle vyjímal barový stolek, na kterém nesmí chybět můj oblíbený japonský Roku Gin, který bych hostům ovšem nalévala z křišťálové karafy Maria Theresa z české sklárny Rückl.

Od přítele bych si pak přála dostat to nejdelikátnější spodní prádlo Agent Provocateur, a protože jsou Vánoce příležitostí pro rozšíření sbírky šperků, letos bych se zdlouhavě rozhodovala mezi pořízením brože od Zuzany Kubíčkové, prstenem od Zdeňka Vacka a setem klasických Mikimoto náušnic.

Zřejmě však opět sáhnu po knize, v mém hledáčku je nová kniha Come stai?, kterou před pár dny vydala Bottega Veneta. A listování si zpříjemním poslechem hudby ze sluchátek od Bang & Olufsen, které již mám, ale nejraději bych jimi obdarovala ještě někoho ve svém okolí...

Nicole Kudělková
Info ikona
REKLAMA