Hledáte intimnější a osobitější dárky? Vyzkoušejte personalizaci

 

Móda s přesahem

Ruční práce, kvalita a nadčasový minimalistický design - to je Anamé. Česká fashion značka, která nabízí mnoho možností pesonalizace oblečení i doplňků. Jméno i monogram zde můžete nechat vyšít na šály, kabelky, džíny, trička, mikiny... A výsledek opravdu stojí za to!  

 

 

Parfém, který naprosto dokonale vystihne vaši osobitost

Personalizace je produktem, který do světa niche vůní (a obecně nejvyšší kategorie služeb) patřit zkrátka musí. Osobní přístup a jedinečnost je zde základní hodnotou.  Kde však takovou službu v České republice hledat? Pokud si pospíšíte, můžete nechat vyrazit monogram na víčka parfémů Pigmentarium. Tato služba je dostupná pouze na webových stránkách značky. 

 

Znáte značku Missoma London?  

Ne? Potom byste to měli rychle napravit. Tyto šperky z Británie nosí celebrity po celém světě. Můžete je vídat například na Gigi i Bella Hadid, Kendall Jenner, Kate Middleton, Emma Watson, Billie Eilish, Florence Pugh... a mnoho dalších. Zkrátka prakticky úplně všichni! A vy je můžete někomu pořídit (ačkoliv chápeme, kdy vše budete chtít jen pro sebe) i s vyrytým jménem či vzkazem. Na stránkách je tato služba zadarmo.  

 

 

Pleť na míru 

Pokud jste již někdy o značce Biologique Recherche slyšeli, jistě víte, že její produkty se nedají jen tak koupit. K dostání jsou pouze v kosmetických salonech, kde se na váš obličej nejdříve mrkne školený profesionál, který poté posoudí, co vaše pleť aktuálně potřebuje. Jen tak lze dosáhnout naprosté efektivity. Jestli tohle není dokonalá beauty personalizace, tak už potom nevíme. 

 

Nechte je pocítit lásku 

Čich je důležitým smyslem, díky kterému vnímáme lásku. Jestliže si vaše druhá polovička, či kdokoliv jiný přeje pod stromečkem najít svíčku, difuzér či vůni, jistě prozkoumejte nabídku LUMINIA a upradujte tento klasický dárek na jiný level i díky personalizaci. 

 

 

Skleněná investice

Lukáš Novák je talentovaný umělec, který pracuje se sklem. Za pozornost stojí například jeho nová kolekce Amalín. Pokud se do nějakého kousku z jeho dílny zamilujete, klidně vám zespodu vyryje vaše iniciály či jméno. Ale možnost personalizace ještě zvažte, jelikož jeho výtvory se snadno stanou i investičním kouskem, a jakmile budou podepsané někým jiným, než je on sám, budou mít hodnotu už jen pro vás samotné. 

 

 

Monogram monogramů 

I v Louis Vuitton obchodě vám na objednávku vyrazí monogram na jakýkoliv kožený produkt, na cestovní adresní štítek a nově dokonce i na pouzdra na parfémy.  

 

Louis Vuitton
Info ikona

Předplatné Elle

Elle cover
REKLAMA