Co nás nadchlo? Florence and The Machine i kosmetika pro kurtizány

...Florence and The Machine má nový song. 

Britská indierocková kapela v čele s Florence Welch vydala po nesnesitelně dlouhé době ticha nový singl. Zpěvačka s ohnivou hřívou a hlasem znělým jako zvon v něm zpívá o hromu, sirénách a srdci, co skrývá nepředstavitelné věci. Letos v červenci by jí také měla vyjít kniha s názvem Useless Magic plná autorčiných vlastních básní, textů k písním a kreseb.  

{YouTube}R1TSiB9OuVM{/YouTube}

...Antonio Banderas dostal životní roli. 

Ano, lepší než byl Zorro mstitel. V připravovaném filmu totiž hraje španělského malíře a otce kubismu Pabla Piccasa. Jako jeho múza milenka Dora Maarová se předvede Gwyneth Paltrow, která při natáčení může využít své plynné španělštiny – tu má v malíku od svých patnácti let, kdy ve Španělsku rok studovala. Snímek bude mít premiéru příští rok. 

...lusknutím prstu z vás může být Krásná kurtizána. 

"Jak sladkou a lahodnou se stávám, sdílím-li lože s mužem, jenž mne miluje a užívá si mne," napsala před pěti sty lety prominentní italská kráska Veronica Franco. Česká kosmetická značka Havlíkova apotéka vyvinula dva produkty, s níž se můžete na chvíli přenést do její kůže: oční krém s mořským glycidem a balzám na rty s kyselinou hyaluronovou a výtažkem z kávy. 

EBC promo