Přejít k hlavnímu obsahu
Elle.cz
  • Vyhledávání
  • Facebook
  • Tiktok
  • Instagram
→ zpět na článek
Předplatné

Main navigation

  • Móda
    • Novinky
    • Módní trendy
    • Nákupy
    • Doplňky
    • Návrháři
    • Street style
    • Módní přehlídky
  • Krása
    • Vlasy a účesy
    • Make-up
    • Parfémy
    • Testujeme
    • Fitness a zdraví
    • Wellbeing
    • Výběr měsíce
    • Péče o tělo a pleť
  • Lifestyle
    • Kulturní tipy
    • Dekor
    • Cestování
    • Technologie
    • Empowerment
  • Horoskopy
    • Sluneční
    • Partnerský
    • Čínský
    • Keltský
    • Indiánský
    • Numerologie
  • Celebrity
    • Novinky
    • Styl slavných
    • Rozhovory
  • ELLE BEAUTY LOUNGE
  • Láska a sex
    • Singles
    • Vy a on
    • Sex
    • Svatba
  • ELLEphoria
  • ELLE Stories
  • ELLE Women Awards
  • Elle decoration
  • Home
Více
      • Facebook
      • Tiktok
      • Instagram
      Informace
      Redakce

      Newsletter

      Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami společnosti BurdaMedia Extra s.r.o. a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí - BurdaMedia Extra s.r.o. bude s Vašimi údaji pracovat zejména k organizaci a vyhodnocení akce a zasílání novinek.
      → zpět na článek
      1. Elle.cz
      2. Kulturní tipy
      3. Co si nenecháme ujít na MBPFW?

      0 / 00
      archiv MBPFW

      Ivona Petružálková:

      “Těším se na hodně věcí: na rohlíky se salámem od Hrádka, na pondělí, kvůli přehlídce Moniky Drápalové, na nové prostory MBPFW i na outfity influencerů. Jsem zvědavá s čím novým přijde Honza Černý, jaký bude film Zac Posen - House of Z a jak dopadne Addict # by NobodyListen. Jednoduše se těším na celý fashion week, i na to, že se tam budu dopravovat tramvají, protože je tentokrát v centru a bude to bomba."

      @jancerny_

      Adéla Mazánková:

      "Přiznám se, že jsem si dala trochu náskok. Ještě než to vše odstartuje jsem se totiž byla podívat na Czech Designers Market by Bibloo a neodešla s prázdnou, samozřejmě. Tzn. outfit ready. Hurá. A dál? Rozhodně nevynechám přehlídku Honzy Černého, pro kterého mám slabost (a on to moc dobře ví!), moc se těším na Neheru dohromady s Kubou Polankou a také mi neunikne přehlídka kolekce Moniky Drápalové, kterou s ELLE mapujeme od jejího vzniku až po molo (těšte se!), ani limitovaná kolekce LaFormely s Footshopem, kterou si dost pravděpodobně půjdu hned další den koupit. Tzn. Outfit na Blue Paper party také ready. Hurá. A dál? Sledujte @elleczech a přijďte se za námi podívat v úterý na Re-See Showroom a vše vám bude jasné."

      @laformela

      Cindy Kerberová:

      "Na co se nejvíc těším? Na Lukáše, na Slávku, na Ruth, na Neheru, na Jakuba, na Chatty, na Zuzanu, na Denisu, na Jana, na capsule kolekci Footshop + La Formela, na Odivi, na Moniku, na Adama, na Petru a "last but not least" přehlídku Blažek se stylingem od Honzy."

      archiv návrhářky

      Anna Machová:

      "Nejvíc se těším na přehlídku pánské módní značky Blažek. Nenápadně tak manželovi naznačím, co by měl nosit letos na jaře!

      Zálusk mám také na středeční pop-up Zuzky Kubíčkové v Hauch Gallery na Praze 8. Její tvorbu v ELLE sledujeme už od dob studií na UMPRUM, stáže v Miláně až po současnost! Kromě toho, že jí fandím, její šaty jednou nutně potřebuju mít."

      20 trendy odstínů pro brunety

      Prohlédněte si další galerie

      • Iveta Fabešová a její svět cukrářského řemesla
      • První výstava Chanel Commission bude patřit umělkyni Kláře Hosnedlové
      • Slastný ELLE Book Club: O sexu, intimitě a rovnosti
      • Ze zápisníku cestovatelky: Kam se vydat za uměním a módou v roce 2025

      Footer menu

      • --- col 1 ---
        • Newsletter
        • Předplatné
        • Kontakt
        • Redakční etický kodex
        • Volná místa
        • Inzerce
        • Všeobecné obchodní podmínky
        • RSS FEED
      • --- col 2 ---
        • Móda
        • Krása
        • Celebrity
        • Láska a sex
        • Zásady ochrany soukromí
        • Cookies zásady
      • --- col 3 ---
        • Elle Decoration
        • Horoskopy
        • Mix
    • NASTAVENÍ SOUKROMÍ
      • Doporučujeme Pravidla etikety | Slovník puberťáků | Partnerský horoskop | Testy a kvízy | Andělská čísla | Cestování | Numerologie podle data narození | Letní trendy
      • Aktuální témata Trendy v manikúře | Minulé životy dle numerologie | Partnerské vztahy a numerologie | Seriál Ulice | Plavky na léto 2026 | Trendy boty na léto 2026
      • Vaření a recepty Vláčné domácí housky | 7 receptů na salátové zálivky | Francouzská třešňová bublanina (Clafoutis) | Pařížské rohlíčky | 30 nejlepších způsobů, jak využít rybíz | Zapečené brambory s uzeným masem a smetanou | Domácí iontový nápoj ze tří surovin | Nadýchaná bublanina
      • Články Elle
      • Od malinové po rolák. 7 trendů, před kterými se na podzim neschováte
      • Takhle chutnají nehty léta 2026: Mochi, rajče, mandle i orchidej
      • Novoluní a úplné zatmění Slunce ve Lvu: Čas odvážných změn
      • Návrat low-rise džínů: Anne Hathaway vrací trend, kterého jsme se báli
      • Estetika osamělosti: Proč nám sítě namlouvají, že k životu nikoho nepotřebujeme
      • Vypadají jako spodní prádlo. Teď zdobí ty nejstylovější nohy světa
      • Doporučené články
      • Rebelka Marie Vášová: Po válce rozčeřila vody kritikou režimu i skandálním vztahem se ženatým architektem
      • Móda z premiéry Chica Checa: Štíhlá Pavla Tomicová se omladila bílou barvou, Jan Cina překvapil v dámské róbě
      • Největší módní přešlap? Nosit svoji velikost. Zkuste oblečení o číslo větší a proměňte obyčejný outfit ve stylový
      • Zahrádka v obýváku bez hlíny a špíny: Návod pro začátečnice, jak vypěstovat microgreens za 5 dní a ochránit se před únavou a padáním vlasů
      • Zelený čaj vypadá obyčejně, přesto nabízí podporu pro klouby a dodá antioxidanty. Má to ale jeden důležitý háček
      • Jaký gril vybrat na zahradu a jaký na balkon: Rozhoduje nejen cena, ale i způsob grilování, říká expert
      © 2003-2026 BurdaMedia Extra s.r.o.
      Kopírování obsahu je bez písemného souhlasu BurdaMedia Extra s.r.o. zakázáno
      BurdaMedia Extra s.r.o.

      Vyhledávání