Nové seriály, na které se těšíme

OD 12. KVĚTNA: Patrick Melrose 

Milujete ho jako geniálního podivína Sherlocka Holmese, záporáka ze Star Treku i jako neurochirurga s nadpřirozenými schopnostmi Stephena Strange. Teď si ho zaručeně oblíbíte i jako Patricka Melrose – excentrického playboye, jenž se s pomocí drog a alkoholu snaží vyrovnat s démony minulosti. 

{YouTube}JQh36eStMqk{/YouTube}

OD 3. ČERVNA: Pose

Reflektory, šampaňské, boa v barvách duhy a podpatky až do nebe. Muzikálový počin od tvůrců seriálových hitů Glee a American Horror Story se odehrává v New Yorku osmdesátých let a zavede diváky do oslnivého světa tehdejší smetánky i na undergroundový parket, kde spolu queer tanečníci soutěží o titul královny. Těšit se můžete na Kate Maru nebo na představitele hlavního hrdiny devadesátkové klasiky Dawsonův svět Jamese Van der Beeka. 

{YouTube}_t4YuPXdLZw{/YouTube}

OD 4. ČERVNA: Dietland

Jmenuje se Plum a nejlépe se cítí, když si jí nikdo nevšímá – protože jedině tak se nemusí stydět za svých sto třicet kilo. Pracuje v největším módním magazínu v zemi, kde se stará o zodpovídání dotazů čtenářek a střádá si do kasičky na liposukci. Pak ale potká záhadnou cizinku a králičí norou ji sleduje do tajného a nebezpečného klubu žen, které se rozhodly svérázným způsobem vypořádat se světem předsudků a urážek. 

{YouTube}6jjlqB5APY4{/YouTube}

 

EBC promo