TERAPIE KNIHAMI: Podívejte se na život z jiné perspektivy

 

Fat The Secret Organ

Ano, čtete správně. Tato kniha se jmenuje TUK a měli by si ji přečíst nejen ti, co řeší svou nadváhu, ale hlavně všichni, kteří to myslí se svým zdravím vážně. Zábavnou formou vám totiž vysvětlí, že je tuk životně důležitý a velmi podhodnocený orgán, který generuje důležité hormony, komunikuje s naším mozkem, a to není rozhodně všechno. Bestseller, který totálně přehodnotí váš vztah k vlastnímu sádlu. 

 

Book Therapy

Terapie knihami: Knižní novinky, které vás nasměrují správným směrem

elle.cz

Table Stories

Milujete nedělní obědy s rodinou, oslavy narozenin nebo letní večeře na zahradě, ale přijde vám, že točíte stále dokola ty samé ubrousky a začíná to být tak trochu nuda? Tato kniha z vás udělá dekor mastra. Ale nebojte, nebude to o bílých naškrobených ubrusech a složitém servisu. Dvaadvacet profesionálů vám dá jedinečné tipy a triky, jak u doma prostřít neformální slavnostní tabuli tak, abyste se u ní cítili všichni skvěle, uvolněně a zároveň tak trochu jinak.  

 

Book Therapy
Book Therapy

 

Fashion Spaces A Theoretical View

Sociální média přinesla do světa módního businessu úplně novou perspektivu. Tato publikace vznikla na základě spolupráce akademiků a studentů School of Arts a maloobchodů. Máte-li obchod s módou nebo jen módou zkrátka žijete, tato kniha vám ve vaší fashion poličce rozhodně nesmí chybět. 

 

Book Therapy
Book Therapy

 

High Grade Living: A guide to creativity, clarity and mindfulness

Taky si někdy říkáte, že je toho teď na vás moc? S touto knihou pochopíte, že meditace může prospět všem oblastem vašeho života - od domova po vztahy, kreativitu a štěstí. Najdete v ní praktické rady, jak se vypořádat se stresem, jak se uzemnit a být mnohem odolnější. Must have dnešní doby. 

 

Book Therapy
Book Therapy

 

From Japan 

Inspirace není nikdy dost. A ze země vycházejícího slunce obzvlášť. Tohle je sbírka prací nejtalentovanějších agentur v Japonsku, jako jsou Nendo, MR Design, Grand Deluxe, Daikoku Design Institute, The Simple Society a mnoho dalších. Strop japonského grafického designu se hodí vždycky. 

 

Book Therapy
Book Therapy
Book Therapy