TERAPIE KNIHAMI: Utečte před realitou

 

Great Escapes Yoga: 

Taky byste ze všeho nejraději někam odcestovali? Se skvělou sérií knih Great Escapes” utečete do Středozemí, Afriky, Itálie, ale i do Evropy. V tomto “jógovém“ vydání uvidíte stopadesát let staré portugalské panství i norský Budsjord, což je poslední zastávka na jedné z nejosamělejších poutních cest na světě. Angelika Taschen v ní opravdu poctivě prohledala nejkrásnějších místa k odpočinku a my bychom tam teda jeli hned! 

 

Book Therapy

TERAPIE KNIHAMI: Podívejte se na život z jiné perspektivy

elle.cz

Garden of Lace: 

Tohle je prádlo, které nosí Kate Moss, Naomi Campbell i Madonna! Carine Gilson ho navrhuje již třicet let ve své bruselské dílně a věřte, že jde o luxus té nejvyšší kvality. Kochejte se, inspirací jí je ráj i balet. 

 

Book Therapy
Book Therapy

 

The Beauty Brief (An insider’s Guide to Skincare): 

Pokud se stále nevyznáte v té hromadě kosmetiky, co trh nabízí, nezoufejte. Katie Service vám v tom udělá jasno. Pracuje jako ředitelka beauty sekce ve společnosti Harrods a potkávání se s nejlepšími světoznámými vizážisty je v podstatě její denní chleba. Prozradí vám tajné tipy a triky, dá vám přehled o tom, které ingredience by ve vašich produktech neměly chybět a kterým se naopak máte vyhnout velkým obloukem. Najdete zde rady týkající se základů správné péče o pleť, ranních a večerních rituálů, SOS tipy a různá dermatologická ošetření. Zajímá vás, jaké mají složení takové světové bestsellery jako Skin Food od Weleda nebo Glossier Solution? Všechno tu je. 

 

Book Therapy
Book Therapy

 

Let’s play house:  

Máte děti nebo se na ně chystáte? Tak to se rozlučte s uklizeným a uspořádaným domovem :) Ale nebojte, v této knize najdete nejkrásnější rodinné domy navržené s ohledem na děti a jejich věci. Zahrnuje tipy a triky pro život s hračkami a kreativní řešení úložišť. Novinářka a mladá maminka Joni Vandewalle ví, že chaotický dům, kde si děti mohou volně hrát, je šťastný dům a že nepořádek vytváří tu správnou atmosféru.

 

Book Therapy
Book Therapy

 

DO/Sea Salt/The Magic of Seasoning: 

Že je sůl nad zlato, to ví každé malé dítě. A ano, je to vážně magická ingredience. Nejde ale jen o chuť, ale i o to, jak podstatnou roli hraje v našem zdraví. Knížku napsala zakladatelka značky mořské soli Halen Môn, kterou milují i ti nejlepší šéfkuchaři. Naučíte se, jak správně dochutit jídlo, dozvíte se, proč je tak nepostradatelná a taky se naučíte vyrobit svou vlastní mořskou sůl. 

 

Book Therapy
Book Therapy