TERAPIE KNIHAMI: Utečte před realitou

 

Great Escapes Yoga: 

Taky byste ze všeho nejraději někam odcestovali? Se skvělou sérií knih Great Escapes” utečete do Středozemí, Afriky, Itálie, ale i do Evropy. V tomto “jógovém“ vydání uvidíte stopadesát let staré portugalské panství i norský Budsjord, což je poslední zastávka na jedné z nejosamělejších poutních cest na světě. Angelika Taschen v ní opravdu poctivě prohledala nejkrásnějších místa k odpočinku a my bychom tam teda jeli hned! 

 

Book Therapy
Info ikona

TERAPIE KNIHAMI: Podívejte se na život z jiné perspektivy

elle.cz

Garden of Lace: 

Tohle je prádlo, které nosí Kate Moss, Naomi Campbell i Madonna! Carine Gilson ho navrhuje již třicet let ve své bruselské dílně a věřte, že jde o luxus té nejvyšší kvality. Kochejte se, inspirací jí je ráj i balet. 

 

Book Therapy
Info ikona
Book Therapy
Info ikona

 

The Beauty Brief (An insider’s Guide to Skincare): 

Pokud se stále nevyznáte v té hromadě kosmetiky, co trh nabízí, nezoufejte. Katie Service vám v tom udělá jasno. Pracuje jako ředitelka beauty sekce ve společnosti Harrods a potkávání se s nejlepšími světoznámými vizážisty je v podstatě její denní chleba. Prozradí vám tajné tipy a triky, dá vám přehled o tom, které ingredience by ve vašich produktech neměly chybět a kterým se naopak máte vyhnout velkým obloukem. Najdete zde rady týkající se základů správné péče o pleť, ranních a večerních rituálů, SOS tipy a různá dermatologická ošetření. Zajímá vás, jaké mají složení takové světové bestsellery jako Skin Food od Weleda nebo Glossier Solution? Všechno tu je. 

 

Book Therapy
Info ikona
Book Therapy
Info ikona

 

Let’s play house:  

Máte děti nebo se na ně chystáte? Tak to se rozlučte s uklizeným a uspořádaným domovem :) Ale nebojte, v této knize najdete nejkrásnější rodinné domy navržené s ohledem na děti a jejich věci. Zahrnuje tipy a triky pro život s hračkami a kreativní řešení úložišť. Novinářka a mladá maminka Joni Vandewalle ví, že chaotický dům, kde si děti mohou volně hrát, je šťastný dům a že nepořádek vytváří tu správnou atmosféru.

 

Book Therapy
Info ikona
Book Therapy
Info ikona

 

DO/Sea Salt/The Magic of Seasoning: 

Že je sůl nad zlato, to ví každé malé dítě. A ano, je to vážně magická ingredience. Nejde ale jen o chuť, ale i o to, jak podstatnou roli hraje v našem zdraví. Knížku napsala zakladatelka značky mořské soli Halen Môn, kterou milují i ti nejlepší šéfkuchaři. Naučíte se, jak správně dochutit jídlo, dozvíte se, proč je tak nepostradatelná a taky se naučíte vyrobit svou vlastní mořskou sůl. 

 

Book Therapy
Info ikona
Book Therapy

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA