Tipy na tento víkend

VÝSTAVA: Fake It Till You Make It

Zhluboka se nadechněte. Podívejte se do zrcadla a usmějte se – jste vítěz, dokážete všechno, co si usmyslíte, a vesmír je tu od toho, aby plnil vaše nejtajnější rozmary. Pokud máte v knihovně alespoň jednu knihu zakoupenou v oddělení takzvaných self-help publikací, budou vám blízká umělecká díla, která jsou od soboty k vidění v pražském MeetFactory. Sedm umělců z různých zemí se na výstavě zamýšlí nad leskem a kouzlem knižních návodů na život a poukazuje na jejich leckdy absurdní filosofii.

VEČÍREK: Ples SOBJE na Nové scéně Národního divadla

Sobotní maškarní chce být událostí na půli cesty mezi odvázanou berlínskou párty a dekadentním vídeňským plesem. Od deseti večer do dvou ráno budete vířit po parketu ve střevíčkách, ve dvě ráno se přezujete do svých nejkomfortnějších tenisek, abyste si utancovali nohy až do rána. Hrát vám k tomu budou NobodyListen, Jenovéfa Boková nebo Never Sol.

NÁKUPY: Pop-up obchod ve studiu Stolen

Pokud si tohle jaro chcete nechat udělat frizúru ve smíchovském vlasovém studiu Stolen, dopředu se nachystejte na to, že si odtamtud budete chtít odnést i něco na sebe. K dostání jsou v něm až do 20. května trička Zagh, tašky od Alex Monhart a denimové kousky návrhářek z CHATTY

TETOVÁNÍ: Prague Hand Poke Session

Nevíte, co s přebytečnou kryptoměnou, kterou jste si před pár měsíci nakoupili v rámci bitcoinového investičního šílenství? V sobotu 14. 4. ji můžete vyměnit za trvalou malůvku na kůži v holešovickém podniku Paralelní polis. Od deseti dopoledne do deváté večer bude patnáct tatérů z Česka i odjinud nabízet své služby ručního tetování beze strojku. Na kuráž se předtím můžete posilnit welcome drinkem.

 

 

EBC promo