Tipy na víkend: Párty na lodi a Instagram na vašem talíři

PÁRTY: OTEVÍRAČKA NÁKLADNÍ LODI ALTENBURG

Se západem slunce se v sobotu otevře paluba večírkové lodi Altenburg, na níž se bude v létě hemžit víc lidí než na Žofíně ve frontě na šlapadla. Kotví u Trojského mostu a u mixážního pultu se na ní postupně vystřídá sedm DJů. O jídlo se postará Bistro Paralela, vstup je do deseti večer za 150 korun.

WORKSHOP: JAK ZVLÁDAT NESNESITELNÉ KOLEGY

Sedíte v kanceláři s někým, koho byste nejraději přejeli židlí a praštili po hlavě magnetickou tabulí? Návaly frustrace vám pomůže zvládat kouč Jiří Daníček, který vás naučí účinným strategiím a rozmluví vám výpověď. Pracoval na Primě a v rádiu Impuls, a tak má s otravnými spolupracovníky zkušenost. Workshop začíná v neděli ve dvě odpoledne v Deli Maltez a zaregistrovat se můžete tu.

JÍDLO: FOOD BLOG MARKET

Je vám líto, že při čtení blogových příspěvků nemůžete vyobrazenou věc rovnou ochutnat, i když se u vás automaticky spustí Pavlovův reflex? Přijďte v neděli do Vnitroblocku, vařit tu bude Kateřina Lustigová z My Cooking Diary a další blogeři. Platí se sice vstupné (přijde vás na stovku), může vás ale hřát, že dvacet korun z každého lístku poputuje na konto organizace Sue Ryder, která pečuje o seniory.

 

EBC promo