VÍKEND PODLE ELLE: Rande v divadle a týden umění

VÝSTAVY: TÝDEN UMĚNÍ 

Co malíře Edwarda Hoppera vedlo ke ztvárňování osamělých postav sedících doma u postele, v metru nebo v nočních podnicích? O tom bude v rámci Týdne umění povídat docent dějin umění Jiří Vaněk. Kromě toho si v rámci téhle akce můžete na pražské UMPRUM koupit šperky od Nastassii Aleinikavy či Janji Prokić, užít si Gustava Klimta v Národní galerii nebo se projet na kole k barokním sochám.

DIVADLO: DATING V OSMI 

Divadlo v Dlouhé hraje v prostoru své kavárny malé představení o velkém problému: co všechno si s sebou bereme na první rande. Kosmetické zrcátko, sako... ale také hromadu mindráků a také hlasy spousty drobných lidiček, kteří nám straší v hlavách. Hraje se tuhle sobotu od osmi večer a pak také v pátek 4. 5. a v úterý 26. 6. 

PŘEHLÍDKA: BAŤA FASHION WEEKEND 

Loni se konal v Holešovicích, letos skočil rovnou do Milána. Obuvní značka Baťa pořádá víkend přehlídek, během nichž se na modelkách představí boty z nové kolekce. Živý přenos z přehlídky můžete sledovat na facebookové stránce značky tuhle sobotu, začíná se pět minut před devátou večer.  

EBC promo