REKLAMA

5 DŮVODŮ, PROČ MÍT V TELEFONU APLIKACI MODRÝ ANDĚL

1. Na Modrého anděla se můžete spolehnout v případě, že chcete odvézt vůz nebo nebo si objednat taxi na úrovni. Navíc má sympatický věrnostní program plný slev a soutěží.


2. Pokud chcete mít z jízdy skutečný zážitek, objednejte si vůz z business třídy. Nabízí luxusní vozy a nejlepší řidiče (navíc v obleku) s dlouholetou praxí speciálně školené v etiketě, kteří vám otevřou dveře nebo pomohou s těžkým kufrem. Můžete si tu dát vodu Vittel, přečíst si ELLE a také se připojit na wi-fi.


3. Pro ty nejnáročnější je tu Ride Majestic, což v praxi znamená skutečný luxus. Na místo určení vás odveze váš osobní řidič vozem Mercedes třídy S, dámy dostanou květinu a všichni klienti si bez výjimky užijí prvotřídní servis i mimo rámec jízdy.


4. Uživatelsky jednoduchá aplikace nabízí přehled konkrétních řidičů společně s jejich hodnocením. Vy si vyberete, s kým právě teď chcete jet nebo si ho zabookujete na předem určený čas (například po návratu z dovolené).


5. S Modrým andělem máte jistotu, že o vás bude dobře postaráno. Jakýkoliv problém lze vyřešit přímo během jízdy se zákaznickým servisem.

 

Let's go!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA