Nejlepší módní aplikace

Stojíte bezradně před přetékající skříní, ale v hlavě vám zní klasická fráze „nemám co na sebe“? Ale máte. Zoufalá nerozhodnost má jednoduché řešení: mít hotové looky dopředu. A s jejich přípravou a zapamatováním vám pomůžou nejlepší módní aplkace.

CLOSET  
Nejdříve si vyfoťte všechny kousky svého šatníku a nahrajte je do aplikace. V té je pak můžete donekonečna kombinovat a vytvářet ideální spojení. Díky kalendáři navíc budete mít pod kontrolou módní faux pas a nepřijdete oblečená na pracovní večírek dvakrát v tom samém.

Closetapp.com

CLOTH
V tomto případě zdokumentujte sama sebe ve svých oblíbených outfitech. Ty si pak následně v aplikaci zařaďte do složek ‚večerní party‘, ‚casual‘ atd. Perfektní mobilní inspirace.

Clothapp.com

STYLITICS
Propracovaný pomocník vám po nahrání vašeho oblečení a doplňků pošle rady, jaký styling zvolit, a mnoho dalších módních návodů. Můžete zároveň sledovat, jaký vzhled zvolily kamarádky nebo jiní uživatelé Stylitics.
 
Stylitics.com

WALK IN MY CLOSET
Komplexnější službu těžko najdete. Kromě samozřejmého nahrání vlastního šatníku a vytváření skvěle padnoucích mixů aplikace nabízí i rady profesionálních stylistů, seznam it předmětů sezony a hlavní trendy. Dokonce nabízí i bazar značkového zboží.

Walkinmycloset.com

STYLEBOOK
Hodně podobný koncept jako Walk in my closet, ale jeho hlavní výhodou je i mužská varianta. Součástí aplikace je zároveň e-shop s novým sortimentem. Oceňujeme obzvlášť minimalistický a čistý design.

Stylebookapp.com

EBC promo