Utečte od reality a ubytujte se v korunách stromů

Text: Josefína Joštová

Treehouse Volary Šumava

V Jižních Čechách kousek od vesničky Volary se nachází treehouse s krásným výhledem na krajinu. Je pro 4 lidi, bez vody a elektřiny s možností objednání snídaně přímo do postele. Ceny se pohybují okolo 3 000,- za noc.

ůjdkj

Treehouse Na třech dubech

Od dubna do listopadu se můžete ubytovat v luxusním stromkovém domku s romantickou terasou ve výšce 9 metrů nad zemí. Pokoj je vybaven povlečením, svíčkami, nádobím a základními věcmi pro hygienu, bez vody a elektřiny a s možností objednání snídaňového koše. Cena okolo 4000,- za noc, maximálně pro 3 osoby.

mnmn

Cocoon Tree

Skutečně originální zážitek poskytuje Cocoon Tree u Benešova. Ubytování je pro 2, v kulovitém stanu zavěšeném mezi stromy. Bez vody a elektřiny a možností objednání spousty doprovodných akcí v rámci projektu Green Valley. Cena se pohybuje okolo 4 000,- za noc.

knd

Treehouse Babí lom

První treehouse na Moravě, kousek od Lelekovic a rozhledny Babí lom. Pokoj o 18 m2 je pro 3 lidi, dále je treehouse vybaven terasou a ekologickým wc. Cena se pohybuje okolo 3 000,- za noc.

jbnb

Stromhouse

Asi 45km od Prahy, v Posázaví, se nachází Stromhouse ve výšce 7m. Nabízí vinotéku, vařič a postele pro 4 osoby, je bez vody a elektřiny. Hned vedle je příjemné posezení s ohništěm a k s nídani si můžete objednat piknikový koš. Cena se pohybuje okolo 4 000,- za noc.

knn

 

EBC promo