5 instagramových profilů, kde ulovíte super vintage kousky

Brouzdání na Instagramu dostalo v posledních letech nový rozměr. Možná, že na něm jen sledujete svoje oblíbené celebrity nebo influencerky. Možná přes něj objevuje nejžhavější módní trendy. A dost možná na něm i nakupujete. Pokud je to tak, pak vás určitě potěší těchto pět IG účtů, které vám nabídnou vše v jednom. Nejenže na nich můžete ulovit značkové kabelky, saka nebo džíny za zlomek ceny, ale ještě podpořit myšlenku recyklace a přemýšlení o dopadu konzumu na naši planetu. Bonus navíc? Instagramové účty patří inspirativním trendsetterkám, které vás budou bavit. 

 

 

ReinVintage Collection

Pokud hledáte spolehlivý zdroj cool designérských kousků, které nosí „IT girls“, tak rozhodně zmáčkněte tlačítko „follow“. Na tomto účtu s oblibou nakupuje například stylistka celebrit Law Roach nebo celý klan Kardashian-Jenner. 

cara
Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Mirth

I se dvěma kamennými obchody v New Yorku se jim podařilo přežít koronavirovou pandemii. Jejich zboží ale můžete pohodlně koupit i na Instagramu. Najdete na něm armádu neutrálních barev, minimalistických kousků a světových značek.

cara
Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Lucia Zolea

Lucia je odbornicí na romantiku. Pokud hledáte na Instagramu vintage kousky, kterým dominují volány, krajka, pudrové odstíny a chladivý satén, pak jste na správném místě. 

cara
Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Elia Vintage

Nádherné fotografie spolu s nespočtem krásných vitage kousků. Tento účet budete milovat, pokud hledáte originální a minimalistické úlovky, nebo pokud prostě toužíte mít IG zahlcený úžasnými fotografiemi.

cara
Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Na Nin Vintage

Na Na Nin Vintage najdete ty nejvíc cool džíny s vysokým pasem, oversized saka, kožené bundy a topy se širokými rameny. Navíc to pro vás bude celodenní dávka inspirace na to, jak i „obyčejné” kousky šatníku mohou vypadat neobyčejně.

cara
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)