REKLAMA

Chystá Jacquemus spolupráci s NIKE?

REKLAMA

 

Nehledě na to, že je jednou nejlepších Jacquemových kampaní, skrývá i tajemství, nebo snad teaser? Podmanivý casting kampaně má totiž na sobě zajímavé modely NIKE tenisek, všimli jste si? Výr drbů, že se francouzský návrhář chystá zaparkovat svůj talent u NIKE podpořila už loňský rok v únoru jedna konkrétní fotografie na sociálních sítích. Byl to profil influencerky a designérky pánských šperků Dior Homme Yoon Anh, na kterém se objevila skupinovka s popiskem „CHECKS OVER STRIPES.  

Na momentce je mnoho dlouholetých spolupracovníků sportovního gigantu. Mimo jiných i Travis Scott, Virgil Abloh, Matthew Williams, Hiroshi Fujiwara, Tom Sachs, Drake a Martine Rose. JENŽE! Mezi nimi i Simon Porte Jacquemus. Přestože ho kontrakt s NIKE ještě nepojí. Nebo už ano a my o tom jen zatím nevíme?

 

 

Prozrazuje nám kampaň něco? Zbývá zjistit, kdy spolupráci oba subjekty vykopnou. Pojďme se na to podívat matematiky. Nejčastěji trvá přibližně dvě až tři sezóny, než se partnerství vykrystalizuje. Zákulisní jednání a příprava nějaký ten čas zabere. S přihlédnutím k tomu, že byla inkriminovaná fotka publikována v únoru, vychází to, že by mohlo ohlášení přijít každou chvílí. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA