Boty, o kterých se všude mluví

Boty bulharské značky By Far dokazují, že nepotřebujete mít obrovskou kampaň, stačí být prostě dostatečně cool. Značku objevila Karlie Kloss, Emma Roberts, Mira Duma, k vidění byla na fashion weeku v New Yorku, Miláně, Londýně i Paříži.

Celý koncept vznikl vlastně trochu náhodou. Dlouholeté kamarádky Sabina, Valentina a Denisa nemohly najít boty, které by se jim líbily a tak si je vymyslely samy. By Far existuje sice necelé dva roky, ale zájem fanoušků jí rozhodně nechybí. Řadí si mezi velmi nadějné projekty ze střední a východní Evropy, které se dostaly do hledáčku globálních influencerů a nákupčích. Už teď se dají sehnat v Paříži, Sydney i v San Franciscu plus v řadě e-shopů. Zakladatelky se rozhodly navázat na tradici ručně šitých bot, vsadily na minimalismus a to je dostalo do popředí zájmu. Jen na Instagramu (@byfarshoes) mají přes 32 000 fanoušků.

byfarshoes 02a16

Vybrané páry bot seženete pouze v jednom jediném exempláři, vyrábějí se totiž z již nedostupných italských materiálů. Nehrozí tak, že ve stejných botách potkáte někoho dalšího. Ta pravděpodobnost je celkem malá i u modelů vytvořených ve více velikostech. Navíc jsou cenově dostupné a taky už na první pohled dost pohodlné, můžete v nich můžete celý den po městě, aniž by vás na jedinou vteřinu brzdily. Takže je jasné, čím a jak si By Far nachází cestu do nejstylovějších botníků planety.

Podívejte se do fotogalerie na aktuální kolekci By Far.

EBC promo