Coccinelle 

Propagace značky Cocinelle.
Elle.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Tvar je v detailech. Právě detail je to, co tvoří linie kabelek COCCINELLE pro kolekci podzim–zima 2010/11. V liniích se objevují cvoky a malé přezky, které jim tak dávají osobitou formu a styl. Snappy zipy, niklové kroužky a chromové řetězy jsou dekorativní, ale i praktické. V liniích vyniká jemné použití cvočků a niklových detailů, které vytvářejí chic obrazce s originálním nádechem.

Dalším prvkem v nové kolekci značky COCCINELLE jsou kapsy, které mají více funkcí: jedná se o neviditelné, skryté, rozšířené nebo trojrozměrné detaily těchto kabelek.

V kolekci podzim–zima 2010/2011 představuje značka COCCINELLE novou, trendy zvláštnost – jsou jí bowlingové tašky, které jsou určeny jak pro volný čas, tak jako městský glamour doplněk.

Cocinelle
Multismyslové materiály. Typy kůží, které byly značkou Coccinelle vybrány pro kolekci podzim–zima, jsou naprosto jedinečné a svůdné. Jejich měkkost a jemnost působí při doteku jako hedvábí – vzniká tak celá řada nových haute couture řešení: odvážné plisé, romantické pletené uzly, matelassé dekorace, oboustranné přívěsky. Ojedinělé a zajímavé jsou také kombinace ještěrčí kůže a semiše, lesklé a matné telecí kůže nebo extravagantní hadí kůže. Vysoká kvalita a provedení jsou jedinečné a působivé. Strhující je také perleťový vzhled materiálů, které mají svůdné, noční kouzlo. Na druhé straně, opotřebovaný, vintage look dodává novým liniím této značky nevšední country-rich půvab.

Barvy odhalují obě stránky duše. Nové kabelky COCCINELLE se ukazují v nové paletě barev, která flirtuje s protiklady. V liniích se objevují především teplé, zemité tóny hnědé brandy, zelené army, které se střídají s indigovou modří a černou. Na druhé straně, amarantové tóny červené a elegantní šedé ukazují další škálu těchto duhových přírodních odstínů. Velice působivé jsou také nové kovové odstíny krokodýlí kůže a jejich bronzovo-zlatavé odlesky, které vzbuzují atmosféru anglického venkova.

Cocinelle
Party-bag time. Superstar pro zimu 2010/2011, to jsou party kabelky. Originální, jedinečné, ale i praktické. Vyrobené z kontrastních materiálů, zdobené šňůrkami, flitry, přívěsky a cvoky. Jejich design je propracovaný do detailů tak, že se stává šperkem.
Kolekci představují také jezdecké boty, ale i lodičky s vysokými podpatky a široká škála malých kožených doplňků.
Easy-chic ženskost, to je to, co představuje značka COCCINELLE pro sezonu podzim–zima 2010–2011.

Tuto značkovou prodejnu naleznete na adrese:
nám.Republiky 1090/5,
111 21 Praha 1,
tel. 00420 222 002 340,
info@coccinelle.cz
www.coccinelle.cz

Cocinelle

Cocinelle
Cocinelle

EBC promo