Cool šperky, které si zamilovaly celebrity

Celebrity si běžně hlídají svůj šatník do posledního detailu, aby byly za každých okolností maximální originální a samy udávaly trendy. Ale někdy se stane něco neočekávaného a všechny nosí jedno a to samé a vůbec to neřeší. Příkladem může být tričko "We all should be feminists" z jarní kolekce Dior, tenisky Gucci nebo kolekce T by Tiffany.

Teď je to tu znova. A zase v tom roli hraje klenotnictví Tiffany. To už za pár týdnů oficiálně představí zbrusu novou kolekci City Hardwear, hvězdy ale ve špercích nechávají vidět už teď! A nejedná se pouze o tvář kolekce, kterou se stala Lady Gaga. Zlaté a stříbrné náušnice, náhrdelníky, náramky a prstýnky nosí mj. supermodelka Karolína Kurková, Scarlett Johansson nebo hvězda Sedmilhářek a cover star březnové ELLE Zoe Kravitz. 

Co všechny, včetně nás v ELLE, na nové kolekci baví? Architektonicky čisté tvary, které vypadají skvěle v kombinaci s bílou košilí, mikinou, malými černými i večerními šaty. Je je jedno, jestli si jdete koupit kytku přes ulici nebo na červený koberec, tyto doplňky jsou vždycky perfektní volbou. Inspirací k celé kolekci byl New York a taky jeden unisexový náramek ze 70. let. Designéři vymysleli spoustu variant a tvarů, takže nebudete chtít jen jeden kousek, ale minimálně dva nebo radši celý set.

Dobrou zprávou je, že City Hardwear dorazí i do Prahy. Pokud jste hodně nedočkaví, už teď si můžete udělat objednávku a být mezi prvními, kdo bude nosit cool šperky stejně jako hollywoodské hvězdy a módní influenceři.

Podívejte se do fotogalerie na exkluzivní fotky kampaně s Lady Gaga a hvězdy, které si novou kolekci od Tiffany zamilovaly. A ještě vám prozradíme, že v květnovém čísle uvidíte mnohem víc. Těšte se!

EBC promo