REKLAMA
REKLAMA

Inkognito

1. LIGHT FANTASTIC, CELLULAR CONCEALING, LA PRAIRIE, 1550 Kč
Stříbrná hůlka obsahuje rozjasňující make-up, který se nanáší pomocí štětečku. Ve víčku je zas ukrytý korektor. Vhodný pro citlivou pleť i na oční partie včetně očních víček. Každé balení obsahuje náhradní náplň s make-upem. K dostání ve třech odstínech.

2. TEINT ÉCLAT CONFORT, SPF 15, CLARINS, 1100 Kč
Má jemnou krémovou texturu, která se velmi ­snadno nanáší. Také obsahuje meruňkové pigmenty, které rozjasní povadlou pleť. Voní po růžích a fialkách. K dostání v šesti odstínech.

3. ANTI STRESS & LIFT MAKE-UP, SPF 20, ASTOR, 199 Kč
Postará se o vaši stresovanou pleť a také vypne drobné vrásky. Je v balení, které se dobře vejde do kabelky, s praktickou pumpičkou. K dostání v pěti odstínech.

4. TEINT VITALUMIÈRE, SPF 15, CHANEL, 1490 Kč
Oživí zimou unavenou pleť. I když má tužší konzistenci, dobře se nanáší houbičkou. Obsahuje výtažky z mandarinek. K dostání v šesti odstínech.

5. DIORSKIN SCULPT, SPF 20, DIOR, 1390 Kč
Povzbudí povadlou a unavenou pleť. Šikovný spojenec, když jste toho moc nenaspala. Spolehlivě také zakryje nehezké popraskané žilky a stařecké skvrny. K dostání v šesti odstínech.

6. REPAIRWEAR ANTI-AGING MAKEUP, SPF 15, CLINIQUE, 940 Kč
Poradí si nejen s vráskami, ale i se suchou pletí. Citlivou pokožku ošetří výtažky z heřmánku, břízy a kůry mimózy. K dostání
v osmi odstínech.

7. PHYTO TEINT ÉCLAT, SISLEY, 2310 Kč
Pleť hezky rozjasní a dodá jí sametový vzhled. Obsahuje výtažky z gardénie a lípy. K pěti původním odstínům přibyl šestý. Jeho barva je kombinací jemně béžové a přírodní. Praktický pro ty, které rády kombinují dva různé odstíny make-upu.

8. ABSOLUT SKIN RECOVERY, ORLANE, 1535 Kč
Hodí se pro ty, jejichž největší noční můrou je lesklý obličej a uznávají jen matnou pleť. Několik kapek nakapejte do dlaně a nechte make-up prohřát. K dostání v šesti odstínech.

9. FLEXILIFT TEINT, VICHY, 570 Kč
Zakrývá drobné i viditenější vrásky, ale neusazuje se v nich. Sjednotí barvu pleti. Má pružnou strukturu a díky tomu se šikovně nanáší. K dostání ­v šesti odstínech.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Elle - Predplatny

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA