Let’s dance: kabelka, která drží při vás!

Určitě se vám to už stalo – byla jste na party a dostala jste chuť pořádně řádit. Což o to, boty s nepohodlným podpatkem vyzujete, ale tašku s doklady, mobilem a penězi se vám nikomu svěřovat nechce.
Teď už ji nemusíte odkládat ani na špinavou zem. Francouzská návrhářka Amalia Mattaör přišla se skvěle vypadajícím stylovým řešením. Jsou jím tašky z unikátní kolekce s názvem Dancing Bags. Nejen že vypadají jako fantastický doplněk, a budou tím pádem přitahovat spoustu pozornosti, ale navíc jsou dvakrát tak praktické. Do jejich útrob schováte vše potřebné a nemusíte se starat, kde svou tašku máte a zda vám na ni někdo dává pozor, mezitím co zrovna záříte na tanečním parketu.

Amalia se při tvorbě nechala inspirovat světem umění, lidskýmtělem i duší. Všechny zdroje inspirace spojila v jeden celek. Kabelka má působit jako hranice mezi tělem a duší. Podle nás by neměla chybět v šatníku žádné party girl.

Mattaör je známá pro svůj neuvěřitelný talent. Díky němu byla schopná vybudovat skvělou kariéru v módním průmyslu a otevřít si dveře například do LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy), do Kenza, Technomarinu a mnoha dalších.

Jaký je váš názor na Dancing Bags? Uvažovala byste o koupi takové tašky? Pokud ano, jakého modelu?

EBC promo