Must-have: Růžové tenisky pro holky (i kluky)

Tento rok je naprosto jasné, že růžové není nikdy a nikde dost. Růžová mánie bere útokem i botník. Ještě nemáte růžového tenisky? Chyba! Jsou ještě větším hitem než ty bílé. Hlavně v odstínu "millennial pink". 

Už vloni byl jemný, pastelový odstín růžové jednoznačnou volbou. Barevný institut Pantone ho vyhlásil (spolu s modrou) barvou roku a tím to pro růžovou neskončilo. Naopak. Letos hraje ještě důležitější roli než kdykoliv předtím. Růžová je všude, od aktuálních kolekcí Balenciaga, Céline a Valentino, po make-up kolekce, barvy na vlasy, růžové flakony až po elektroniku. Mac v odstínu růžového zlata vypadá přece tak skvěle!

Teď přišly na řadu tenisky. Seženete je v kolekcích Gucci, Saint Laurent, Converse, Nike i Fenty Puma by Rihanna. Navíc je nosí opravdu všichni. Růžové tenisky neznají žádné hranice. Holky, kluci, mámy, děti. K džínám, šatům, na den, na večer, na víkend, i do práce.

S klidem do nich investujte, protože jen tak "out" nebudou. Stačí se podívat na podzimní kolekce. Růžové tenisky jsou i jejich nedílnou součástí. Takže hurá na nákupy.

 

 

EBC promo