Nová kolekce šperků Dior s opály a diamanty

Kreativní ředitelka pro šperky Dior Victoire de Castellane není obyčejná šperkařka. Je to fenomén, superstar mezi klenotníky. Kvůli ní módní dům otevřel celé oddělení a ona během 18 let představila šperky s lebkami, královskými korunami, trny růží, diamanty inspirované světlem v zámku Versailles, berušky, broučky a kytičky z drahokamů i klenoty připomínající sametové mašle z Diorových šatů. Zcela proměnila vnímání šperků i tím, jak jsme je podle jejího vzoru začali nosit.

Jejím nejoblíbenějším kamenem je opál a právě jemu věnovala celou nejnovější haute joaillerie kolekci, kterou představila na pařížském haute couture fashion weeku. 

V kolekci "Dior et d’Opales" najdete 27 šperků plus 5 hodinek, ze kterých vám bude zrak opravdu přecházet. Když jsme je viděli v salonech na Avenue Montaigne na vlastní oči, zamilovali jsme se do nádherných centrálních kamenů stejně jako do pestrobarevné palety, kterou Victoire zvolila tentokrát.

Po barevně minimalistické kolekci z léta loňského roku se designérka vrací k zářivým odstínům zelené, modré, růžové, žluté a červené. Kombinuje žluté a bílé zlato, opály všech myslitelných barev, safíry s rubíny, tsavority se smaragdy, ametysty s diamanty. Heslo čím víc, tím líp tu platí beze zbytku. Victoire je skutečnou královnou barev a drahokamů. 

Výroba jednoho šperku trvala až 850 hodin, každý z nich představuje naprostý unikát. Nenajdete dva stejné. 

Podívejte se do fotogalerie na nejnovější kolekci šperků "Dior et d’Opales”.

EBC promo