Pořiďte si šperk na míru vaší osobnosti

text: Josefína Joštová


Chcete nosit šperk, který bude přesně vystihovat vaši osobnost? Ručně vyrobený a z kvalitních materiálů? Pak si rozhodně nenechte ujít tvorbu sympatické Slovenky Hany H. Kašičkové. Se zlatnicí, která vyrábí šperky přímo na míru, se můžete potkat přesně za měsíc na dětském prodejním festivalu mini, který se bude konat v pražském centru umění Továrna. A třeba přiveze prsten právě pro vás… Právě teď totiž sbírá objednávky na šperky, které svým budoucím majitelkám doručí rovnou na dětský festival.

Šperky Hany H. Kašičkové

Styl svých šperků Hany popisuje stejně jako samu sebe - upřímnou, spontánní, sarkastickou a trochu punkovou. „I přesto, že jsou  vyrobeny z drahých kovů a mají punc luxusu, jsou stále nositelné pro běžné lidi na denní nošení,” vysvětluje šperkařka, která nejčastěji při práci používá zlato, ať už žluté, růžové nebo bílé a brilianty.

foto: MARKO HORBAN

Ceny jednoduchých šperků se pohybují od 110 euro. My si zamilovali třeba ikonický šperk Zlatíčka (dva propojené prsteny) či Drobátka. Zásnubní prsteny stojí od 600 euro výše a u prstenů na míru je cena individuální.

foto: MARKO HORBAN