Pro všechny STUPNĚ LÁSKY

Láska je ve vzduchu už před dnem sv. Valentýna a jistě s námi budete souhlasit, že oslava lásky je nádherná věc. Dali jsme průchod romantickým emocím a vytvořili kolekci ručně dohotovených šperků, jimiž vzdáváme hold lásce. Nové šperky značky PANDORA inspirované srdíčky evokují lásku a romantické city. Díky těmto romantickým kouskům ze sterlingového stříbra, výrazné glazury, křehkého skla a třpytivých kamenů můžete nosit své srdce na dlani a dělit se o ně s ostatními.

Láska byla vždy ústředním designovým motivem šperků PANDORA; přívěsek v podobě stříbrného srdíčka je jedním z několika původních vzorů a díky své prodejnosti se vyrábí dodnes. U příležitosti svátku sv. Valentýna se PANDORA rozhodla dát tomuto ikonickému přívěsku ve tvaru srdce nový moderní vzhled a využít trend v podobě ruměných odstínů, jasné růžové barvy, nových výbrusů a vzorů vyřezávaných laserem. Nalaďte se na růžovou, přizpůsobte trend svému vkusu a zvolte si zářivé šperky zdobené zamilovanými srdíčky, inspirované barevnými kombinacemi a minimalistickými vyjádřeními pop-artu.

 Naramek s privesky 32b5b

ŠTĚSTÍ V LÁSCE

Schopnost srdce vyvolávat změny je dalším ústředním motivem nové řady šperků PANDORA nazvané Okvětní lístky lásky. Šperky ze sterlingového stříbra s kubickými zirkoniemi inspirované srdcovými lístky violky jsou velice působivé a jejich minimalistický design klade důraz na vysokou úroveň řemeslného zpracování, která je pro značku PANDORA typická.

Nahrdelnik 53d7f

DÁRKY PRO VAŠI BOHYNI

Žádná žena ještě neřekla „ne“ dalšímu prstenu. Nemusíte si hned klekat, abyste ji mohli obdarovat prstenem, takže zapomeňte na všechna klišé a obdarujte ji třpytivým kouskem, který jí rozbuší srdce. Věnujte jí pohádkovou romantiku, po níž touží, prostřednictvím šperků, které symbolizují váš slib a slouží jako připomínka blízkého srdce.

Soutěžte o valentýnskou kolekci PANDORA!

Pořád si nevíte rady? Navštivte stránky www.pandora.net a najděte dokonalé gesto lásky.

EBC promo