Sluneční brýle, které vám na jaře nesmí chybět

Třikrát hurá, opravdové jaro je konečně tu a sluníčka je tyto dny tolik, že se u sebe vyplatí mít pořádně cool sluneční brýle. Už ty své máte?

Letošní sezona přeje všemu výraznému, proto na chvíli zapomeňte na vaše klasické wayfarerky či pilotky a zvolte něco mnohem důraznějšího, v čem budete vidět. V roce 2017 musí být sluneční brýle "statement"! Barevná skla, výrazné obroučky nebo malá zrcadýlka? Vyberte si, jak je libo.

Podívejte se na 5 trendů na jaro-léto a selekci našich nejoblíbenějších kousků z online obchodů. Let the sunshine in! 


slunecnibryle zabarvene 672a4

1) Se zabarvenými skly

Největší hit podle street stylových hvězd. Chcete svět vidět růžově, mít před očima pořád sluníčko nebo si i šedivé nebe dočasně proměnit na modré? Jděte do zabarvených skel. Vypadají ultra cool, sednou i k elegantní černé kombinaci a zaručeně budou budit pozornost. 


 

sluecnibryle fun ed7cc

2) "Funky" obroučky

Pokud vás na barvy a vzory v oblékání moc neužije, zkuste svůj outfit do letošní hravé sezony vyladit alespoň doplňky. Sluneční brýle s zábavnými obroučkami jsou k tomu ideální. Ukažte skrze ně svoji letní náladu. Když vás přestanou bavit? Jednoduše je sundáte!

 


 

slunecnibryle cateye b5065

3) Kočičí tvar

Chcete být femme fatale? K červené rtěnce na léto si pořiďte ještě sluneční brýle s kočičím tvarem. Budete přísná i rozverná zároveň a váš kluk z vás nespustí oči!


 slunecnibryle zrcadlo 20f44

 

4) Se zrcadlovými skly

Sportovnější look, kterého si ale každý všimne. Zrcadlové brýle budou bavit vás i vaše okolí. Jen nenechte kamarádku svoji rtěnku v odraze kontrolovat až příliš často...

 


slunecnibryle round 9b0bc 

5) Kulaté a maxi

Kulaté brýle sluší málokomu, ale když sednou, tak to stojí za to. Inspirujte se třeba u sester Olsenových. Letos platí - čím větší, tím lepší! 

EBC promo