Top 3 stylových zabijáků ve vašem botníku

Některé módní výstřelky zkrátka neměly nikdy spatřit světlo světa, a když, tak jen jako bizarní recese. Všechny máme nějaký styl, ať už na něm intenzivně pracujeme, nebo k nám přichází zcela přirozeně bez většího přičinění. Někteří jdou hlava nehlava po nejnovějších trendech a zapomínají, že to, co je posledním módním výkřikem, nemusí být nutně slušivé, pomyslná hranice mezi prudce módním a směšným je totiž skutečně tenká.

   

1. Crocs
Jak je jen možné, že se tento název vůbec dostal do odvětví, jakým je móda?
Někteří říkají, že jsou to ty nejpohodlnější boty na světě. To je možná pravda, ale pyžamo je také velmi komfortní a žádná z nás by si ho nikdy netroufla obléci na ven. Crocs byly původně pro svůj antiseptický materiál určeny pro rybáře a lékaře, ale v žádném případě by se neměly objevit v botníku stylové ženy. Ostatně, existuje nedozírná řada skutečně pohodlných bot, které přitom mohou vypadat půvabně.

Top 3 stylových zabijáků ve vašem botníku
 

2. UGG
Další z trendů, který si jeho nositelé vychvalují pro jeho vysoké pohodlí. Někdo je nosí v zimě, někdo dokonce i na jaře a v létě (!!!). Pokud je vám pod patnáct, můžete je bez ostychu nosit při poflakování po vyučování, pokud je vám víc, jednoduše na ně zapomeňte. Nejen to, že jsou neforemné, ale číhá v nich především nebezpečí pro vaše nohy – absolutní zhroucení podélné i příčné klenby.

Top 3 stylových zabijáků ve vašem botníku
 

3. Žabky
Říkejte si, co chcete, ale žabky s gumovou podešví byly navrženy pro nošení na pláž nebo k bazénu, nikoli do města. Spolehlivě si v nich odrazíte paty a každému outfitu uberou elegance, stylovosti a vážnosti. Žabky by jednoduše neměly vůbec spadat do kategorie obouvání.

Top 3 stylových zabijáků ve vašem botníku

EBC promo