Trendy výrazné náušnice a jak je nosit

Je jedno, jestli dlouhé visací, výrazně barevné, za ucho, nebo klidně kruhy jako z 90. let. Tuto sezonu vám ve šperkovnici výrazné náušnice nesmí chybět. Bojíte se, že je neumíte nosit nebo vám nesednou k účesu? Na to zapomeňte. Letos je dovoleno opravdu úplně všechno. Koneckonců o tomto trendu jsme psali hned několikrát: v článku o XXL špercích, o comebacku kruhových náušnic i v článku o trendy piercinzích.

Pokud stále váháte, zda se vám k vašemu šatníku nějaké výrazné náušnice hodí, nechte se inspirovat. Připravili jsme pro vás čtyři "ready-to-wear" kombinace, u kterých jsou náušnice střebod celého outfitu, nebo i chic detail na závěr. Na své si přijde každá z vás.


 

K obyčejné mikině

Jak dodat ženskost a pořádný sex-appeal jakémukoliv looku? Červenou rtěnkou. A náušnicemi. Tajný trik, který funguje i – nebo snad právě nejlépe – k easy tričku nebo pohodlné mikině. Z procházky se psem takhle můžete rovnou na schůzku.


 

Ke kalhotovému kostýmu

Kalhotové kostýmy, i rovně střižené obleky ze skříně vašeho kluka, jsou teď street style hit. Elegantnímu saku, nízko posazenému drdolu a rozzářené pleti chybí k dokonalosti jediné: ozdoba na ucho. Vyzkoušejte třeba výrazný zlatý ear cuff ve tvaru korálu. Žádné další doplňky nejsou třeba. 


 

K odhaleným ramenům

Top či šaty s odhalenými rameny umí přitáhnout pozornost samy o sobě. Nicméně pokud nechcete nic ponechat náhodě, a poukázat na svoje klíční kosti anebo všem dát jasně najevo, že "jaro je tady", přidejte dlouhé visací náušnice. Okolí z vás nespustí oči.


 

Tak trochu rockerka

Případně na to jděte naopak. Tričko s nápisem, výrazné Dr. Martens boty... a k nim? Něco výrazného na ucho. Můžete navrstvit náušnice i falešné piercingy, přidat kabelku do ruky, a z jednoduchého a pohodlného outfitu máte geniální kombinaci na party nebo koncert.

 

EBC promo