REKLAMA

Unikátní kolekce Tiffany v Praze!

REKLAMA

Jedinečné kolekci vévodí platinový náhrdelník s diamanty a safírem za více než 92 milionů korun. Jedná se o ‚putovní‘ prodejní kolekci s názvem Colors of Tiffany, která navštěvuje vybraná města včetně Paříže, Říma či Madridu. A konečně doputovala i do Prahy, kde si ji můžete prohlédnout, případně i zakoupit, do 10. června.

Podmanivé barvy Tiffany & Co. se v kolekci představují v dokonalém zpracování a té nejvyšší světové kvalitě – uvidíte ikonické kousky od návrháře Jeana Schlumbergera, náušnice, brože i koktejlové prsteny se vzácnými drahokamy. Nejvzácnějším šperkem z kolekce je nádherný platinový náhrdelník s diamanty a obrovským safírem, jehož cena přesahuje 92 milionů korun.

Tiffany-diamond-and-_1085

Proslulé dědictví klenotnického impéria Tiffany & Co. se opírá nejen o nejčistší diamanty, ale také o šperky s nádhernými drahými kameny, které značka objevila a představila světu. Patří mezi ně například kunzit, morganit, tanzanit a tsavorit. Jsou to strážci živé historie prostoupené duchem dobrodružství, který vysílal Tiffanyho gemology na výpravy za poklady na všechny kontinenty. Hledání pokladů pokračuje dodnes a odkazuje na nové generace, které podle Tiffanyho tradice oslavují neuvěřitelnou krásu a bohatství přírody.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA