Lesk a třpyt těch nejkrásnějších šperků z festivalu v Cannes

 

Filmový festival v Cannes je za námi, a tak je ten nejvyšší čas s ním zhodnotit i dění na červeném koberci. Ten se jako obvykle i letos odrážel v odlescích nejvelkolepějších šperků světových šperkařských domů. Od gigantických diamantových náhrdelníků a koktejlových prstenů až po výrazné náušnice a chokery... Které velkolepé šperky se v Cannes třpytily nejvíc?

Například modelka Eva Herzigová oblékla přiléhavé černé šaty a jejich jednoduchost podtrhla diamantovými šperky Chopard. A to nejen visacími náušnicemi, ale i výraznými náramky. Filmová velkohvězda Anne Hathaway završila své třpytivé bílé šaty náhrdelníkem Mediterranean Reverie z nedávno uvedené kolekce Bulgari High Jewellery, jehož výroba trvala 1 700 hodin a obsahuje 107karátový královsky modrý broušený safír. Obhájila tak svou pozici ambasadorky šperkařského domu, postu, o který se dělí s herečkou Zendayou. I Julianne Moore se pro zahajovací ceremoniál v Cannes rozhodla svěřit do rukou Bulgari a na červený koberec vynesla diamantový náhrdelník zdobený menšími smaragdy, kterým vévodil jeden velký, impozantní a 35karátový.

 

Lesk a třpyt z červeného koberce:

 

Slavné evropské klenotnické domy od Chaumet a Boucheron po Chanel či Cartier, ty všechny využily příležitosti ozdobit herce a slavné osobnosti na červeném koberci, který každoročně sleduje celý svět. Ti ostřílení ukázali to nejlepší ze svých nejnovějších a zpravidla nejluxusnějších kolekcí, zatímco relativní nováčci využili Cannes jako výbornou možnost zviditelnit se. Například kousky tohoto francouzského klenotnictví byly k vidění na přítomných mladších hvězdách, jako je modelka Lori Harvey či influencerka Leonie Hanne, která každoročně zdobí slavnostní entrée svými nepřehlédnutelnými looky. Od velkých diamantových náhrdelníků po drobné, leč neméně úchvatné šperky, inspirujte se módním děním na červeném koberci a ozdobte se i vy. A jestliže hledáte příležitost, něco nám říká, že filmový festival v Karlových Varech se blíží...

 

Je libo šperk jako z červeného koberce?
Mohlo by se vám líbit

To nejlepší z červeného koberce filmového festivalu v Cannes

Kamera, klapka, akce! Letošní filmový festival se dnešním dnem chýlí ke zdárnému konci. Už teď víme, že byl dějištěm hned několika velkých módních momentů, které by samy o sobě vydaly na celovečerní film.
elle.cz