REKLAMA

VIP limitky

Proč vlastně vznikají limitované edice, za které musíme připlácet? Důvod je jednoduchý. Spoluprací extravagantních návrhářů a solidních, zavedených značek obvykle vzniknou sběratelské skvosty, kterými módní vyznavači rozhýbají svůj šatník.

Chcete příklad? Po spolupráci s Barbarou Hulanicki se italská značka Coccinelle spojila s designérem řeckého původu Kostasem Murkudisem. Ten vnesl do sofistikované městské kolekce Coccinelle rebelsky rockové a hippie detaily. A výsledek jeho italského flirtu? Kabelka jednoduchého střihu, z nových materiálů s výraznými detaily, které se objevily hned ve třech liniích.

Kostase Murkudise by Coccinelle, Dubai

Jedna z uskutečněných vizí vypadá jako ochranná výbava pro motorkáře. Řetězy, pevná kůže, osobitá patina. Speciálně v lahvově zelených odstínech bude obnošenost semišové kůže fashion bonusem.
Téma Japonska poznáte u druhé řady kabelek v jejich jednoduchých formách, černožluté barevnosti, vysoké kvalitě zpracování i ‚východních‘ detailech, jako jsou střapce, obmotané provazy nebo šňůry.
Výsledek třetí, poslední inspirace Kostase Murkudise pak představují zlaté nýty a spoje připomínající spáry na křídlech letadla.

Tip Elle: Nebojte se výrazných detailů. Ale pamatujte – když někde přidáte, měla byste jinde ubrat. K výrazné kabelce volte jednodušší a jednobarevný šatník, vždy přemýšlejte nad výběrem šperků. Co unese Londýn, Praha zatím nedá.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA