REKLAMA

Vyskočily z papíru?

Komiksem inspirovaná kolekce dvou mladých tchajwanských designérek působí na první pohled jako vtip – ruční kresba v jasných barvách s černými konturami, která se ale na druhý pohled změní na třírozměrnou tašku z plátna a polyesteru. Ať bude mít nositelka či nositel na sobě jakkoli nudný outfit, může se spolehnout, že tahle taška přiláká pohledy všech kolem.
Neobvyklý a funky vzhled produktů JumpFromPaper je trochu matoucí, ale velmi vtipný. Je určen všem, kdo chtějí vyzkoušet něco nového, třeba lehce bizarního, a zároveň popustit uzdu své fantazii. Proč ne? Někdy je skvělé změnit způsob myšlení, podrýt tradiční logiku a pohrát si s iluzemi.

Aprílové překvapení
Autorkami těchto modelů jsou tchajwanské designérky Chay Su a Rika Lin, které přenesly své fantazie do skutečného světa. Loni svými taškami šokovaly Asii, USA a Austrálii, nyní se pokusí o totéž i u nás.
Tašky díky pevné konstrukci fungují skvěle jako brašny na notebook či klasická kabela do školy a do práce. JumpFromPaper v různých barevných kombinacích a modelech můžete koupit na www.lucielataschen.com nebo od 1. dubna v pražském showroomu Luciela Taschen, Veverkova 6, Praha 7. A to rozhodně není žádný apríl…

599045_546751692011953_1047350601_n

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA